Ashton Kutcher a Mila Kunis majú dcérku!

Zdieľať
Mila Kunis, Ashton Kutcher
Actress Mila Kunis, left, and Ashton Kutcher, right sit courtside together at the NBA basketball game between the Phoenix Suns and Los Angeles Lakers on Tuesday, Feb. 12, 2013, in Los Angeles. (AP Photo/Danny Moloshok) SITA/AP

Dievčatko, ktoré je prvým potomkom snúbencov, prišlo na svet v posledný septembrový deň.

Americká herečka Mila Kunis a jej snúbenec Ashton Kutcher sú už rodičmi. Ich prvorodená dcérka prišla na svet v utorok, potvrdil magazín People s tým, že ako prvý o šťastnej novine informoval portál TMZ.com. “Je tu a je zdravá,“ uviedol pre People nemenovaný zdroj.

Ashton Kutchar, Mila Kunis
Ashton Kutchar, right, and Mila Kunis walk along the sideline before the NFL football game between the Pittsburgh Steelers and the Chicago Bears at Heinz Field on Sunday, Sept. 22, 2013, in Pittsburgh. (AP Photo/Keith Srakocic)

Tridsaťjedenročná Kunis a 36-ročný Kutcher, ktorí sa preslávili vďaka komediálnemu seriálu Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006), kde stvárnili Jackie Burkhart a Michaela Kelsa, potvrdili zásnuby vo februári a hneď v marci oznámili, že spolu čakajú dieťa. Dlhoročné priateľstvo vraj posunuli na novú úroveň v apríli 2012, po tom, ako sa Kutcher koncom roka 2011 po šiestich rokoch manželstva rozišiel s Demi Moore. Rozvodové konanie pritom oficiálne ukončili len v novembri 2013.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom