5 najlepšie platených herečiek za rok 2017

Zdieľať
Befunky collage 3 2.jpg

Svet Hollywoodu láka nejedného z nás. Sláva, úspech a dostatok peňazí. Samozrejme je za tým aj veľká drina a neustála práca. Tentokrát sme sa pozreli na 5 najlepšie platených herečiek za minulý rok, ktorým sa darí zvládať všetky súčasti ich hereckého povolania. Je medzi nimi aj vaša obľúbená herečka?

5. miesto

Na 5. mieste sa ocitla herečka Mila Kunis, ktorá sa preslávila už účinkovaním v komediálnom seriáli Tie roky 70te. Za minulý rok si zarobila neuveriteľných 15,5 milióna dolárov a jej manžel, here, Ashton Kutcher na ňu môže byť právom hrdý.

4. miesto

4. miesto patrí herečke Melissy McCarthy. Tú si veľa divákov spája s postavou kuchárky Sookie v rodinnom seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov, no posledné roky sa jej darí aj v rámci filmov a zarobila si až 18 miliónov dolárov.

3. miesto

Na brondzovej priečke sa ocitla herečka Jennifer Lawrence. V súčasnosti patrí k tým najúspešnejším herečkám na svete, čo potvrdzujú aj jej výplatné pásky a stále nové ponuky. Zarobila si až 24 miliónov dolárov.

2. miesto

Na striebornej priečke je známa herečka Jennifer Aniston, ktorá síce nepatrí vekovo k tým najmladším herečkám, no dokazuje ešte stále, že patrí k tým najlepším. Zarobila si až 25,5 miliónov dolárov.

1. miesto

Víťazkou sa stala mladá a úspešná herečka Emma Stone. Zarobiť sa jej podarilo až neuveriteľných 26 miliónov dolárov. Do tohto rebríčka sa dostala prvýkrát a hneď sa ocitla aj na 1. mieste.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom