Ashton Kutcher a Mila Kunis sa tešia na rodičovstvo!

Zdieľať
Mila Kunis, Ashton Kutcher
Actress Mila Kunis, left, and Ashton Kutcher, right sit courtside together at the NBA basketball game between the Phoenix Suns and Los Angeles Lakers on Tuesday, Feb. 12, 2013, in Los Angeles. (AP Photo/Danny Moloshok) SITA/AP

Herecký pár, ktorý očakáva dievčatko, si užíva voľný čas výletmi. Navštívili aj pivovar.

Americký herecký pár Mila Kunis a Ashton Kutcher, ktorý čaká prvé spoločné dieťa, sa teší na rodičovstvo. Pre magazín Us Weekly to uviedol zdroj z ich blízkeho okolia. „Sú šťastní, zdraví a tešia sa, že si čoskoro založia rodinu,“ prezradil zdroj.

Ashton Kutchar, Mila Kunis
Ashton Kutchar, right, and Mila Kunis walk along the sideline before the NFL football game between the Pittsburgh Steelers and the Chicago Bears at Heinz Field on Sunday, Sept. 22, 2013, in Pittsburgh. (AP Photo/Keith Srakocic)

Predstavitelia Jackie a Kelsa z komediálneho seriálu Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006) si pritom užívajú voľný čas. Na spoločnej fotografii z výletu do pivovaru, ktorú neskôr zverejnili prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter, stoja s priateľmi pred technologickým zariadením. „Neverili by ste, koho stretnete v pivovare. Jackie a Kelso,“ píše sa v komentári pod fotografiou.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom