Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Autistickému chlapcovi nikto neprišiel na oslavu. Teraz mu gratulujú ľudia z celého sveta!

Horizon33_2015-3-24_11-39-7
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Príbeh 13-ročného autistického chlapca menom Odin cez víkend postavil na nohy celú Kanadu. Mal oslavu narodenín, na ktorú však nikto neprišiel. Ako to celé dopadlo?

Odin si veľmi želal, aby niekto z jeho priateľov prišiel na jeho oslavu narodenín a zahral si s ním bowling. Ako uviedol portál nydailynews.com, nikto z oslovených priateľov sa na narodeninovú oslavu nedostavil. Odin sa cítil hrozne. Všetci jeho kamoši sa naňho prosti vykašľali a on mal byť na narodky sám…

Jeho mame to však nedalo a rozposlala svojim kamoškám na Facebooku žiadosť o to, aby poslali na Odinov nový mobil, ktorý dostal k narodkám, blahoželanie. Aby si Odin povedal, že nie všetci naňho zabudli a necítil sa tak opustený.

https://twitter.com/hashtag/OdinBirthday?src=hash
twitter.comFoto: twitter.com

Tým to však celé len začalo! Správa o jeho nevydarenej narodeninovej oslave sa začala medzi ľuďmi v jeho rodnom Ontariu rýchlo šíriť a Odinovi na mobil prichádzali stále nové a nové správy. Potom sa to všetko presunulo na Twitter a ako uvádza nydailynews.com, odhaduje sa, že Odin dostal na svoj účet na Twitteri viac ako 11-tisíc blahoželaní k narodeninám.

A k blahoželaniu označenú hastagom #OdinBirthday sa pridali aj známe osobnosti ako Elijah Wood a dokonca aj manželka predsedu kanadskej vlády. Do akcie sa zapojilo množstvo ľudí, ktorí zorganizovali bowling párty, na ktorú Odina priviezla limuzína :-)

Pekné, čo povieš? :-)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FVItmBZsNzo

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 24. marca 2015Zdroj www.nydailynews.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: