Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Baletke vypadávali vlasy kvôli tesnému účesu. Keď ju začali kvôli tomu šikanovať, vyhľadala pomoc.

Baletka.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Baletke sa stal osudným jej koníček. Takto jej začali rapídne vypádavať vlasy.

Diva Hollands už od svojich troch rokov chodila na balet. Keďže pri každom tanci dlhšie vlasy prekážajú, musela si pravidelne robiť tesný účes. No po čase jej práve kvôli tomu začali vypadávať vlasy.

Ako začala dospievať, vypadávanie sa ešte viac zhoršilo. Rovesníci v škole ju začali dokonca šikanovať a vysmievať sa jej. Teraz je už síce matka dvoch detí, ale varuje všetkých, aby nedopadli ako ona.

https://www.youtube.com/watch?v=k-JIyCbbn3I
www.youtube.com

Po tom, ako sa jej narodili deti, vlasy začali vypadávať ešte viac a už sa to nedalo vydržať. Preto sa rozhodla, že musí niečo podniknúť. Podarilo sa jej skontaktovať s doktorom Dr. Edward Ball, ktorý sa špecializuje na liečbu vypadávania vlasov pomocou techniky zvanej folikulárna transplantácia.

https://www.youtube.com/watch?v=k-JIyCbbn3I
www.youtube.com

Vlasy sa potom chirurgicky transplantovali a stále aj naďalej rastú, ako keby boli jej vlastné. Je zrejmé, že výsledky sú neuveriteľné. Diva hovorí, že jej život sa úplne zmenil. „Úplne sa zmenil môj život – dramaticky. Malo to obrovský vplyv. Nemohla som byť šťastnejšia“, povedala. „Naozaj si myslím, že je to tabu, pokiaľ ide o ženské vypadávanie vlasov. Bola som tak v rozpakoch a to je dôvod, prečo som zdieľala svoj príbeh. Môžu existovať iné ženy v rovnakej situácii. To sa môže stať každému a to nie je nič, za čo by sme sa mali hanbiť.“

Tesný účes baletke spôsobil vypadávanie vlasov!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 6. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: