Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapcovi sa v škole posmievali kvôli účesu. Riaditeľ to vyriešil naozaj bravúrne

Bez nazvu 7.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Deti v škole vedia byť občas naozaj kruté. Šikana stále neutícha a tak sa neraz môžu žiaci ocitnúť pod útokom svojich rovesníkov. Ako aj tento chlapec. 

Jackson Johnson je 11-ročný chlapec. Navštevuje základnú školu, no deti v škole sa mu smejú kvôli tomu, aký má účes. Jeho dedko Rick trpí rakovinou a tak sa chlapec rozhodol, že ho podporí tým, že si dá spraviť rovnaký účes, teda vyholí si hlavu.

Skola.jpg
www.youtube.com

Chlapcova mama informovala o slovných útokoch riaditeľa. Tim Hadley premýšľal, ako situáciu čo najlepšie vyriešiť. Onedlho ho napadla skvelá myšlienka, za ktorú ho teraz uznávajú tisíce ľudí. Jeho veľkolepé gesto je natočené aj na videu, ktoré sa stalo virálnym.

Chlapec.jpg
www.youtube.com

Riaditeľ Hadley zhromaždil všetkých žiakov na jednom mieste, aby im vysvetlil, prečo nie je pekné posmievať sa niekomu, kto má rakovinu. Hoci chlapec sám rakovinu nemá, jeho posolstvo s tým priamo súviselo. A aby žiaci pochopili, že to myslí naozaj vážne, pred všetkými si sadol na stoličku a tiež si nechal vyholiť hlavu.

Toto krásne gesto sa šíri internetom a chlapec, podobne ako aj riaditeľ školy dostávajú samé pozitívne ohlasy. Super, čo poviete? ?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 27. júla 2017Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: