Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dievčatku sa v škole stala „nehoda“ a rozplakalo sa. Toto bol jeho otec ochotný urobiť, aby ho rozveselil

Foto 3.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Takéto „nehody“ sa deťom stávajú. Hlavne ak si začínajú zvykať na niečo nové. Nuž, stalo sa to aj tomuto dievčatku, ktorého otec to takto vyriešil.

Ben Sowards a jeho 6-ročná dcéra Valerie žijú v Utahu. V piatok sa Valerie stala taká menšia nehoda v škole. Nestihla dobehnúť na toaletu. Benovi zavolala manželka Connie, že Valerie plače a že sa chce vrátiť domov. „Moje srdce vtedy takmer puklo,“ povedal Ben. Tak si aj on nastriekal trochu vody na nohavice a išiel po dcérku.

Otec.jpg
twitter.com

Ticho vstúpil do školy a potom požiadal Valerie o batoh, aby zakryl svoju „nehodu“. Valerie to považovala za zábavnú vec a jej otec sa cítil oveľa lepšie. „Ona sa smeje,“ povedal. „Bolo to tak smiešne.“

Otec2.jpg
twitter.com

Lucinda, 17-ročná sestra Valerie, zverejnila ich fotky a ľudia ich vážne zbožňovali. „Takíto otcovia robia moje srdce šťastným.“ Lucinda povedala, že toto gesto bolo úplne typické pre ich otca. Pretože asi pred štyrmi rokmi spadla Lucinda na tvár pri korčuľovaní. „Žiarivo si otec namaľoval svoje oko, ktoré vyzeralo presne ako moje po páde.“ Toto je láska.

Otec3.jpg
twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 25. apríla 2017Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: