Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Otec vytvára cez photoshop bláznivé a nebezpečné zábery svojej malej dcérky

Photoshop.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Milujúci otecko sa rozhodol využiť photoshop a vytvára svojej dcérke zaujímavé zábery. Ak by boli však skutočné, nejednému z nás by zaručene stúpol adrenalín.

Dizajnér a otec Stephen Crowley fotí svoju dcérku Hannah a fotografie upravuje vo photoshope. Jeho presvedčivá práca môže niekoho na prvý pohľad ľahko oklamať. Vyzerajú totiž ako skutočné.

18-mesačná Hannah je veselé dievčatko. Bola jej však diagnostikovaná vzácna porucha imunity a strávila šesť mesiacov v nemocnici. Musela podstúpiť chemoterapiu a nakoniec transplantáciu kostnej drene od anonymného darcu.

Našťastie, jej zdravotný stav sa zlepšil. Crowley hovorí, že je veľmi zábavná, vždy s úsmevom na tvári, a má veľký zmysel pre humor. „Pretože sme prišli o toľko bežných vecí v jej prvom roku, robíme veľa fotiek“, hovorí Crowley.

Crowley myslel, že by bolo zábavné robiť zábery upravené photoshopom a rôzne zaujímavé situácie, kde nehrozí žiadne skutočné nebezpečenstvo.

Vzhľadom k tomu, že si začal získavať pozornosť na internete dúfa, že sa týmto spôsobom zvýši povedomie o darcovstve kostnej drene. Z 27 miliónov darcov na celom svete boli totiž pre Hannah vhodní iba traja. Pozrite si upravené zábery otecka, ktoré sú hitom internetu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 6. apríla 2017Zdroj mashable.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: