Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Drsné detaily únosu: Wisterová povedala, ako jej muž utiekol so synmi preč. Cvičil ich na útek

Wisterová s manželom Jeremym Hulshom
Wisterová s manželom Jeremym Hulshom Foto: archív Vera Wisterová
reklama:
reklama:

Až doteraz mlčala o podrobnostiach únosu svojich dvoch synov, no tomu je koniec. Slovenská moderátorka Vera Wisterová sa rozhodla prehovoriť a povedala, ako to bolo v osudný deň aj to, čo mu predcádzalo. Ako pripravil jej stále zákonitý manžel ich synov Harlowa a Thea na to, že utečú? A kto v deň, kedy odtrhol oboch od ich mamy bol pri tom? To všetko popísala v rozhovore pre denník Plus JEDEN DEŇ.

Podľa slov moderátorky je jasné, že jej manžel mal všetko premyslené do posledných detailov a na únos sa chystal už nejaký čas. Nešlo teda o skratovú situáciu, iba využil neprítomnosť Wisterovej, ktorá v ten deň mala pracovné povinnosti. Ako teda pripravoval oboch synov na to, že utečú od ich mamy? „Jeremy začal v októbri hrať s chlapcami hru na poklad. Fungovalo to tak, že bežali na stanovištia v určitom čase a on im vždy dal za to nejakú hračku, a potom bežali na ďalšie stanovište. Celá hra sa mala skončiť tak, že nakoniec dobehnú k veľkému pokladu. No 14. 10., presne na narodeniny Harlowa, keď som mu umožnila byť s deťmi nad rámec jeho súdom nariadeného styku, sa však táto hra skončila smutne. Chlapci na určité miesto nedobehli včas, a tak im povedal, že poklad nedostanú. Ale upokojil ich, že hru si ešte zahrajú. No a presne toho 24. 10. ju opäť hrali,“ priznala v rozhovore.

Doteraz sa navyše nevedelo, kto bol v ten osudný deň s Jeremym. Podľa súdu mal totiž povolené stretnutia so synmi len pod dohľadom moderátorky, alebo osoby jej určenej. A keďže ona mala moderátorské povinnosti, zastúpil ju jej otec. „24. 10. som mala večerné moderovanie a išiel tam môj tatko. O 15.00 som sa s chlapcami rozlúčila a veľmi sa ponáhľali preč, lebo Jeremy im sľúbil opäť tú špeciálnu hru. Do nákupného centra prišiel Jeremy s mapou a veľkým ruksakom a začali hrať. Povedal im, že majú len niekoľko minút, aby sa dostali k pokladu a oni sa veľmi tešili. Začali bežať a môj tatuško, ktorý má 72 rokov, ich nedokázal dobehnúť! Aj keď bol zo začiatku len 2 metre od nich. Tatuško ich jednoducho nedobehol… Harlinko mal obľúbené zelené digitálky, ktoré mal veľmi rád, aj s nimi spával. Naučil sa hodiny a presne vedel, kedy prídem poňho. V osudný deň tesne predtým, ako začali bežať, mu ich dal Jeremy dole a dal ich tatkovi do ruky a potom s nimi utiekol preč (plač),“ doplnila Vera. Tá teraz veľa možností nemá a musí čakať. Stále však dúfa, že jedného dňa svojich synov opäť uvidí.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 10. novembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: