Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kamaráti do dažďa vtedy a dnes: Opäť spolu. Budete v šoku, ako dnes obaja vyzerajú

Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Filmové studio Barrandov/Michal Fairaiz
reklama:
reklama:

Každý z nás si zrejme pamätá na legendárny film Kamarát do dažďa, ktorý sa pred viac ako 20 rokmi objavil v našich kinách. Z hercov Lukáša Vaculíka a Sagvana Tofiho sa cez noc stali obrovské hviezdy. A zatiaľ čo prvý menovaný si už predtým zahral v desiatkach filmov a seriálov, jeho herecký kolega získal novonadobudnutú slávu, ktorú si patrične užíval. Dnes sú z nich páni v rokoch, ktorí majú svoje rodiny, no stále vyzerajú k svetu. 

Vaculík oslávi o pár rokov neuveriteľnú 60ku a práve nedávno sa rozhodol prestať fajčiť. Sekol tak s týmto zlozvykom, čo sa okamžite podpísalo na jeho vzhľade. A podarilo sa mu to po neuveriteľných 40 rokov, počas ktorých fajčil aj dve krabičky denne. Teraz „abstinuje“ 3 mesiace a naozaj vyzerá oveľa zdravšie. Navyše oproti posledným fotografiám, na ktorých bol vychudnutý, prešedivelý a strhaný, dnes pribral nejaké to kilo a opäť sa podobá na toho herca, ktorého si pamätáme. „Prestal som fajčiť, začal som žrať. Takže poprosím ten raut prenechajte celý mne,“ vtipkoval počas tlačovky k desiatemu výročiu muzikálu Děti ráje, ktorý sa vracia z Brna do Prahy.

Producentom a autorom muzikálu je jeho kamarát a herecký kolega Sagvan Tofi. Ten by sa chcel venovať už aj iným muzikálom, no ľudia stále chodia húfne práve na jeho najúspešnejší hit. „Ja stále dúfam, že to fanúšikov prestane baviť, pretože mám v zásuvke ďalšie dva skvelé muzikály, ale ono stále nie. Sme asi jediný muzikál, ktorý bude mať tretiu premiéru a ešte nemal derniéru,“ smial sa Tofi.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 9. novembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: