Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kreatívny otecko chcel synovi pomôcť nájsť si priateľov. Pozrite sa, čo vymyslel

Obedove_vrecka_instagram.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Tento otecko by pokojne mohol kandidovať na titul otec roka. Aby pomohol svojmu nesmelému synovi s nájdením si priateľov, začal mu obedové vrecúška pokrývať rôznymi obrázkami.

„Za posledné tri roky alebo tak som kreslil na obedové sáčky svojho syna. Hoci má kamarátov, je celkom plachý, takže som začal robiť tieto veci, aby som mu pomohol prelomiť ľady a získať námet na konverzáciu,“ ozrejmuje svoj zámer otecko, ktorý na Instagrame vystupuje ako domnx_art.

Muž tvrdí, že vytvoriť jedno vrecko mu netrvá dlhšie ako jednu hodinu. Syn sa rozhodol tieto skvosty uchovať a snaží sa každý jeden odložiť. „Nejaká popkultúrna referencia z filmov a televízie, ktorú sme videli, zvyčajne skončí na obedovom vrecku,“ vysvetľuje otec. „Páčia sa nám DC show, ako je Flash a Legendy zajtrajška.“

„Občas robím originálne charaktery alebo ilustrujem súkromné vtipy medzi ním a mnou,“ tvrdí. „Vyšiel zo svojej ulity kvôli tomu, rád by som si myslel, že som mu pomohol práve prostredníctvom týchto vreciek,“ prezradil otecko – umelec.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor jankakDátum 11. januára 2017
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: