Beyoncé a Jay-Z urobili závažné rozhodnutie! Prečítaj si, čo plánujú vo vzťahu ďalej!

Zdieľať
France Soccer Champions League
Jay Z and his wife Beyonce stand up at half time in the Champions League soccer match between PSG and Barcelona, at the Parc des Princes stadium, in Paris, Tuesday, Sept. 30, 2014. (AP Photo/Christophe Ena)

Žiadny rozchod! Už niekoľkokrát sa šepkalo o konci tohto hviezdneho páru. Ale nič také sa nedeje. Práve naopak!

Najnovšie sa začalo klebetiť o svadbe. Už druhej v poradí. „Mali vážne problémy,“ prezradil nemenovaný zdroj magazín People. „Ale vyriešili ich a rozhodli sa pre obnovenie sľubov,“ dodáva zdroj ďalej!  Zdá sa, že napriek všetkým neprajníkom sú Beyoncé a Jay-Z stále zamilovaní.

10729209_1491842924398892_2077181573_n

Okrem toho sa tento pár snov údajne plánuje presťahovať do svojho druhého obľúbeného mesta. „Milujeme Paríž! Je to špeciálne mesto pre nás, pretože tu sme sa zasnúbili a tu sme splodili Blue Ivy,“ prezradil fanúšikom Jay-Z počas koncertu v Paríži. Ten sa konal v rámci On the Run Tour, na ktorom bol hudobný párik spoločne.

Jay-Z a Beyoncé začali randiť v roku 2002 a tajne sa vzali v apríli 2008. Na prominentnej svadbe boli prítomní len rodinní príbuzní a blízki priatelia. Beyoncé mala na sebe šaty, ktoré jej ušila mama. Tri roky po svadbe ich ukázala vo videoklipe k skladbe I Was Here. Pár spolu vychováva dvojročnú dcérku Blue Ivy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom