Päť najsledovanejších osobností na sociálnej sieti Instagram za rok 2017

Zdieľať
Befunky collage 3 3.jpg

Sociálna sieť Instagram je v posledných mesiacoch a rokoch jednou z najobľúbenejších sociálnych sietí sveta. Zaregistrovaných tam je už niekoľko desiatok miliónov ľudí a denne pribúdajú noví užívatelia, ktorí sa chcú zo svetom podeliť o svoj život. Pozreli sme sa na päticu tých najsledovanejších ľudí na Instagrame za rok 2017.

Kim Kardashian West

Táto pseudo celebrita, ktorú však dnes už pozná celý svet skončila na piatom mieste a aj to svedčí o tom, že vie, že sociálne siete sú miestom, kde sa dá preraziť a patrí jej 5. miesto.

Beyoncé

Táto americká speváčka minulý rok prežívala jedno z najlepších období života, narodili sa jej totiž dvojičky. A patrí jej 4. miesto.

Ariana Grande

Americká speváčka, ktorá za minulý rok absolvovala desiatky koncertov dokazuje aj na Instagrame, že patrí k tým najlepším. A patrí jej 3. miesto.

Cristiano Ronaldo

Jeden z najznámejších a najúspešnejších futbalistov sveta to zjavne vie s loptou, ale aj so sociálnymi sieťami. Patrí mu druhé miesto.

Selena Gomez

Americká speváčka si minulý rok prešla nie príliš ľahkým obdobím a prekonala vážnu chorobu. Dnes je už opäť zdravá a maká na sebe ďalej, čo dokazuje aj na Instagrame. Stala sa víťazkou.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom