Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bill Cosby má na krku ďalšie obvinenia. Z tohto sa už tak ľahko nevyvlečie..

Bill Cosby čelí ďalším obvineniam
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA, © SITA 2015
reklama:
reklama:

Šou Billa Cosbyho si už tak skoro nezapneš, a keď aj áno, už sa na hlavnú postavu tohto kultového sitcomu nebudeš pozerať tak, ako doteraz. Podľa doterajších informácií mal údajne obťažovať hneď niekoľko žien, ku ktorým sa nedávno pridali ďalšie, ktoré sa konečne rozhodli, že je načase, aby sa pravdu o obľúbenom hercovi dozvedel celý svet. 

Americký herec Bill Cosby čelí ďalším trom obvineniam zo sexuálneho obťažovania. Colleen Hughes, Linda Ridgeway Whitedeer a Eden Tiri sa pridali k viac ako 40 ženám, ktoré tvrdia, že ich 78-ročný predstaviteľ Cliffa Huxtabla zo sitkomu Show Billa Cosbyho v minulosti zneužil alebo sexuálne obťažoval.

Bill Cosby a seriál, ktorý ho preslávil

https://www.youtube.com/watch?v=LVzNWVspuRI

Jedna z obetí sa stretla s hercom v lietadle, pracovala ako letuška. Herca stretla začiatkom 70. rokov v lietadle, ktoré smerovalo do Los Angeles. Flirtoval s ňou a následne ju pozval na obed do Beverly Hills. Stevardka súhlasila, avšak iba pod podmienkou, že bude môcť so sebou vziať aj kolegyňu. Cosby po ne poslal auto, no spolupracovníčka sa neukázala a letuška išla sama. Herec s ňou šiel do hotela Fairmont, kde ju čakal v izbe, kým sa pripraví na obed, no medzitým objednal šampanské. Popíjali teda a pozerali televíziu. Potom si vraj Hughes pamätá už len to, že sa zobudila po piatej popoludní, jej oblečenie bolo porozhadzované po izbe a po celom tele mala ejakulát. „Bolo to nechutné. Bola som zmätená a zahanbená. Nikdy som nikomu nepovedala, čo sa mi stalo,“ vyjadrila sa jedna z obetí.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 13. augusta 2015Zdroj SITA, © SITA 2015
K téme
reklama:
reklama:
reklama: