Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To bol šok! Neuveríš, čo si donieslo 8-ročné dievčatko z halloweenskeho koledovania!

halloween (2)
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Niektorí americkí rodičia pre istotu kontrolujú, čo si ich deti vykoledovali počas halloweenskeho večera, a tak jeden ocko našiel niečo, čo ho poriadne šokovalo!

V USA totiž kolujú fámy o tom, že niektorí zlomyseľní ľudia pridávajú do sladkostí, ktoré dávajú deťom na Halloween, napríklad žiletky. Samozrejme, že je to len výmysel. No napriek tomu sa nájdu rodičia, ktorí pre istotu kontrolujú, čo si ich deti vykoledovali.

Jeden tatko z Kalifornie našiel u svojej 8-ročnej dcérky niečo, čo vážne nečakal! Vo vrecku s jej „koledami“ bol totiž balíček s gramom pervitínu! Prekvapený otec tento nález oznámil na políciu, ktorá zisťuje, či dievčatku dal drogy niekto úmyselne alebo išlo o omyl.

Že by to bol nejaký kalifornský Walter White? :-D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 7. novembra 2014Zdroj msn.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., ilustračná: freedigitalphotos.net, video: youtube.com
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: