To bol zárobok! Vieme, koľko peňazí dostal poslíček, ktorý priniesol pizzu na Oscary!

Zdieľať
Brad Pitt, Ellen DeGeneres
Brad Pitt, left, and Ellen DeGeneres, right, pass out pizza in the audience during the Oscars at the Dolby Theatre on Sunday, March 2, 2014, in Los Angeles. (Photo by John Shearer/Invision/AP)

Moderátorka nedeľného ceremoniálu Ellen DeGeneres vyzbierala od celebrít 600 dolárov, ku ktorým potom pridala ďalších 400 dolárov a poslíčkovi Edgarovi ich odovzdala v pondelok vo svojej talkšou.

Poslíček menom Edgar, ktorý v nedeľu priniesol pizzu na udeľovanie Oscarov, dostal od moderátorky ceremoniálu Ellen DeGeneres prepitné tisíc dolárov (v prepočte približne 725 eur). DeGeneres mu peniaze odovzdala v pondelok vo svojej talkšou, kam ho pozvala. Moderátorka ešte počas ceremoniálu vyzbierala do klobúka Pharrella Williamsa od celebrít 600 dolárov, ku ktorým potom pridala ďalších 400 dolárov.

Angelina Jolie, Brad Pitt
Brad Pitt, foreground, eats pizza as Angelina Jolie, looks on in the audience during the Oscars at the Dolby Theatre on Sunday, March 2, 2014, in Los Angeles. (Photo by John Shearer/Invision/AP)

„Môj ďalší hosť včera večer priniesol pizze, pričom nevedel, že sú pre niektoré z najväčších svetových hviezd,“ uviedla v talkšou DeGeneres predtým, než pustila klip, ako Edgar priniesol pizzu na udeľovanie Oscarov. Edgar v talkšou prezradil, že si myslel, že pizza je pre scenáristov a producentov, no keď vošiel do Dolby Theatre, tak mu DeGeneres povedala, aby šiel za ňou. Moderátorka ho následne priviedla na pódium a medzi celebrity.

Brad Pitt, Meryl Streep
Brad Pitt, left, shares pizza with Meryl Streep in the audience during the Oscars at the Dolby Theatre on Sunday, March 2, 2014, in Los Angeles. (Photo by John Shearer/Invision/AP)

„Bol som v šoku. Netušil som, o čo ide. Bolo to bláznivé,“ uviedol poslíček s tým, že zvláštne bolo predovšetkým podať pizzu Julii Roberts, ktorá patrí medzi jeho obľúbené herečky. „Bola ženou mojich snov. Ešte keď som žil v Moskve, tak som vždy pozeral jej filmy. Takže bolo pre mňa úžasné, že som jej mohol doručiť pizzu,“ dodal.

https://www.youtube.com/watch?v=L19yjmEwaz0

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom