Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bral drogy a zistili mu cukrovku. Začal však cvičiť a vďaka skvelej premene je z neho nový človek

Muz.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Tento chalan nemal ľahký život. Ale jeho snaha a odhodlanosť mu dopomohli k premene, ktorú mú môžu všetci len závidieť. 

Jay T. Maryniak bol tínedžer, ako každý iný. No začal brať drogy a svoj život už nemal príliš pod kontrolou. Jedného dňa sa preto rozhodol niečo so sebou urobiť. Našťastie si uvedomil, ako veľmi sa ničí a skončil s tým. Jeho kroky viedli do posilňovne, kde sa mu od základov začal meniť život.

Najprv začal s bojovým umením. Neskôr presedlal na crossfit. Všetko išlo presne podľa jeho predstáv. Až kým mu vo veku 27 rokov nediagnostikovali diabetes typu 1. Vtedy sa musel naučiť, ako treba zaobchádzať so svojím telom.

Teraz jeho cvičenia obsahujú kickbox, rôzne cviky z gymnastiky, powerlifting, bodybuilding a všeobecné cvičenia v telocvični. Jayov príbeh nám ukazuje, že je dôležité, aby sme si pestovali dobré návyky a dokazuje, že prekážky môžu byť katalyzátormi, ktoré nás poháňajú vpred.

The pic on the left was me at 18, high as a kite on pain killers. I was heavily addicted to drugs and alcohol and was on a very bad path. I smoked a pack and a half a day and hadn't done any physical activity in a many years. I got sober a few years later, found fitness, and my entire life changed. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ When I first started working out I weighed about 145 and had no muscle. I started working out and taking martial arts to keep me busy and to keep my focus off of wanting to get high and drink. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Over the past 11 years I've been able to completely transform my life from a junkie with no purpose to someone who wakes up grateful to be alive everyday and truly feels like I have purpose. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ When I started in the gym it took what felt like a long time to start really seeing results physically. I even remember looking in the mirror after a workout at planet fitness and not having ANY ab definition and wondering when it was that was going to change! Over time, a pretty long time, the results really started to come. Today I sit at about 190 pounds and between 6-7 percent body fat. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ If you think that in a year your going be yoked and look like a shredded freak, your wrong! This shit takes many years. I achieved my current physique by working my ass off day In and day out for 11 years. Unfortunately that's what takes. TIME. Grinding everyday and being patient. There were many times when I was really frustrated that I wasn't more jacked and more ripped. But I didn't freaking stop. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ It's a journey. Be consistent, patient and work your ass off. Enjoy the process! The results will come in time. Keep grinding one day at a time! #PerformixDriven @performixdriven

A post shared by Jay T. Maryniak (@jtm_fit) on

Okrem toho, že má svoju vlastnú webovú stránku, svoje pokroky a úspechy zverejňuje aj na sociálnych sieťach. Tento inšpiratívny mladý muž je dôkazom, že keď sa chce, naozaj sa dá všetko.

„Prostredníctvom zdatnosti som si podmanil okolnosti, ktoré sa zdajú byť neprekonateľné. Cvičenie, zdravá výživa a nadradený záväzok k fyzickému, duševnému a duchovnému zdraviu mi poskytli sebavedomie a dôveru. Mojou úlohou je podeliť sa o to, čo som sa naučil, aby som vás inšpiroval, aby ste sa dostali nad vaše výzvy, aby ste sa zdvihli nad vaše vnímané hranice a aby ste sa zdvihli nad všetko, čo vám bráni stať sa najlepšou možnou verziou samých seba.“

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 2. júna 2017Zdroj www.jtmfit.com www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: