Byť mužom na jednu noc je po čase nechutné! Ashton Kutcher povedal, že single život muža po čase omrzí...

Zdieľať
Ashton Kutcher
File - In this Jan. 25, 2013 file photo, actor Ashton Kutcher, who portrays Apple's Steve Jobs in the film "jOBS," poses at its premiere during the 2013 Sundance Film Festival, in Park City, Utah. Los Angeles prosecutors say a 12-year-old boy admitted Monday, March 11, 2013, to making prank 911 calls that drew a large police response to Kutcher's home last year. The boy, who has not been publicly identified, will be sentenced at a later date. (Photo by Danny Moloshok/Invision/AP, File)

Tridsaťšesťročný herec sa len nedávno zasnúbil s kolegyňou Milou Kunis.

Americký herec Ashton Kutcher tvrdí, že byť mužom na jednu noc začne byť po istom čase trochu nechutné.

Mila Kunis, Ashton Kutcher
Actress Mila Kunis, left, and Ashton Kutcher, right sit courtside together at the NBA basketball game between the Phoenix Suns and Los Angeles Lakers on Tuesday, Feb. 12, 2013, in Los Angeles. (AP Photo/Danny Moloshok) SITA/AP

„Byť single môže byť veľmi zábavné. Keď ste finančne nezávislý, môžete robiť čokoľvek chcete a kedykoľvek chcete. Ak ale mienite ostať single, každé dievča, s ktorým si užijete na jednu noc, musí byť zároveň tým, ktorému už nezavoláte. Byť ale mužom na jednu noc je po istom čase tiež trochu nechutné,“ prezradil 36-ročný herec v rozhovore pre magazín Men’s Fitness. Kutcher, ktorý sa v novembri 2011 rozišiel po šiestich rokoch manželstva s Demi Moore, len nedávno požiadal o ruku kolegyňu Milu Kunis, s ktorou sa dal dohromady v apríli 2012.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom