Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Celebrity v uliciach #5: Všedný deň nie je nuda, obleč sa pohodlne, no štýlovo!

v uliciach
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Celebrity v uliciach ťa dnes inšpirujú, ako sa obliecť pohodlne, no štýlovo, uvidíš koncertný outfit Demi Lovato aj Sama Smitha ako hobita.

Ashley Tisdale má mestský štýl v malíčku. V pohodlnom outfite v príjemných farbách sa v uliciach rozhodne nestratila.  :-)

Hanging out on set in my comfy @sincerelyjules sweater // shot by @Ryan_pinkston

A photo posted by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

Becky G dodala to, čo Ashley chýbalo vďaka červeným teniskám, ktoré dodali šmrnc. A to len doslova „vybehla“ z domu. Takto sa to robí!  *good*

Too much on my mind. Morning runs. Night runs. Day runs. My minds always running.

A photo posted by Becky Gomez (@iambeckyg) on

Reese Witherspoon si užívala vietor vo vlasoch v kombinácii bieleho topu a sukne. Modrá výšivka splnila svoju úlohu ozvláštniť jednoduché veci. Môže byť.  *acute*

Um… Miami te amo! ????? #HotPursuit

A photo posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Rita Ora sa nahodila do čierneho, no vďaka blond vlasom sa v záplave čiernej nestratila. Červené slúchadlá získali v tomto outfite funkciu šperku.  (:cool:)

Demi Lovato vyrazila na turné v tomto blyšťavom tope s odvážnym výstrihom a krátkych šortkách. Na behanie po pódiu ako stvorené!

Pre-show… #Brisbane you were amazing.. ?

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on

Lucy Hale žúrovala s kolegyňami z Pretty Little Liars. Vďaka nesmrteľnej čierno-bielej kombinácii každý vedel, že patria k sebe, no vďaka rôznym strihom sa každej podarilo podčiarknuť aj vlastnú osobu.  (:yess:)

I meannnnnnn. ❤️❤️❤️ @sleepinthegardn @shaym @itsashbenzo

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on

Victoria Beckham zvolila elegantne šaty z vlastne kolekcie, ktoré zvýrazňujú jej paličkové nohy. Nabudúce, prosíme, kratšie rukávy, prípadne aj lodičky inej farby. Na spestrenie.  :-)

So much fun today meeting my customers at @BarneysNYofficial x vb #BNYxVB

A photo posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Mariah Carey sa vybrala na charitatívnu večeru. Obliekla si však šaty, ktoré zaujali len nesúrodým strihom a nepodareným prevedením. Veríme, že nemali žiadny (negatívny) vplyv na charitatívne aktivity.   *pardon*

right before the #cityofhope dinner last night, an incredible charity where the industry gives back ?

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Kylie Minogue sa obliekla pohodlne, no neobmedzila pritom „komfort“ tých, čo sa na ňu pozerajú. Chválime hlavne kus dievčenskej nevinnosti, ktorý cítiť aj napriek tomu, že už patrí do kategórie zrelých žien.  (:yes:)

Thanks LUCIANO for taking care of us. Brazilians have been so kind and lovely and welcoming!!! #brazil

A photo posted by Kylie Minogue (@kylieminogue) on

Sam Smith vyhráva cenu za najlepší ľudský outfit v štýle hobita. Alebo máš nejaké výhrady?  *acute*

'I'm going on an adventure'

A photo posted by Sam Smith (@samsmithworld) on

Novú časť seriálu Celebrity v uliciach nájdeš každý piatok na Najky.sk!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 24. apríla 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: