Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Československí rapperi sa vozia na domáci festival Hip Hop Žije lietadlami!

Vladimir518v1
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Už tento víkend sa koná na Zlatých pieskoch v Bratislave najväčšia hip hopová udalosť Slovenska. Je ňou v poradí už tretí ročník festivalu Hip Hop Žije. Na tomto festivale sa každoročne predstaví špička domácej a českej scény.

Tento rok vystúpia na hlavnom pódiu mená ako napríklad Rytmus a Kontrafakt, Majk Spirit, Separ, Čistychov, Ektor a mnoho ďalších. Čerešničkou na torte sú dve hlavné hviezdy z USA. Jednou je divoký Redman, ktorý s radosťou počas svojich koncertov šliape po dave a druhou legenda AZ.

jet

To, že rapperi sa radi chvália na verejnosti svojim majetkom, autami, šperkami a podobne, je už dobre známe, ale jeden z vystupujúcich na spomínanom festivale, konkrétne český rapper Vladimír 518, člen známej pražskej skupiny PSH, sa rozhodol, pre mimoriadne luxusný transport na jeho sobotňajšie vystúpenie.

Vladimir518v2

Namiesto toho aby strácal čas v aute na rozbitej diaľnici D1, si radšej vybavil súkromné lietadlo, ktorým je z pražského letiska na bratislavskom za menej ako hodinu. Samozrejme, že lietadlo slúži len  preňho a pre jeho členov skupiny, nejedná sa o bežnú linku, a tak pilot s lietadlom počkajú kým rapper odohrá svoju show, užije si párty a následne ho dopraví naspäť do Prahy.

Vladimir518v3

Nie je to ale ojedinelý prípad, kedy sa rapperi domácej scény prepravovali takýmto spôsobom. Na sociálnych sieťach sme už mali možnosť vidieť ako sa napríklad rapper Rytmus alebo Majk Spirit prepravovali súkromnými helikoptérami na svoje vystúpenia.

hhz

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 25. júna 2015
reklama:
reklama:
reklama: