Zbláznil sa?! Raper Majk Spirit sa najnovšie pasuje za odborníka na duševné zdravie

Zdieľať
Majk Spirit
Foto: TV Markíza

Opäť perlil. Majk Spirit je známy svojimi vyjadreniami, ktoré neraz spustili vlnu smiechu na internete. Tentoraz však jeden z najznámejších slovenských raperov poriadne prestrelil.

Raper  sa veľmi často zamýšľa nad rôznymi témami, vo svojich skladbách rieši duševné veci a vysiela hlboké odkazy. Na svojom instagramovom účte pravidelne odpovedá aj na otázky od svojich fanúšikov. Často sa tam objavujú rôzne témy, fanúšikov zaujíma najmä jeho životný postoj, súkromie, ale aj bežné veci. Majk nemá problém na všetko odpovedať, a tak tomu bolo aj teraz. S tým rozdielom, že otázka sa týkala závažných psychických problémov . „Čo by si poradil ľuďom, ktorí trpia depresiami a úzkosťami?,“ pýtal sa fanúšik. Majk pohotovo odpovedal: „Pustite si moju hudbu, sú v nej kľúče k vnútornému kľudu a zdravému sebavedomiu.“

Majk Spirit insta.jpg
Raper sa vyjadril, že jeho hudba môže vyliečiť depresiu a úzkosti. Foto: www.instagram.com

Okamžite sa na neho spustila vlna kritiky. Okrem komentárov sa ozvali aj odborníci s tým, že nie je zodpovedné takúto tému zľahčovať a pasovať sa do role duševného odborníka, alebo nebodaj psychiatra. Majk Spirit má na svojom účte takmer polmilióna sledovateľov. Zrejme si neuvedomuje toto množstvo ľudí, aké informácie šíri, a ako si jeho vyjadrenia môžu vyložiť fanúšikovia, medzi ktorými sa nachádzajú aj mladšie ročníky. Obzvlášť keď sa v poslednom období čoraz viac objavujú tragické prípady úmrtia spojené s touto chorobou.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom