Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chceli by ste si užiť takýto nezvyčajný kúpeľ? Budete potrebovať „len“ 5600 litrov koly!

Horizon33_2016 6 29_14 6 23.png
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Zdá sa, že známy youtuber TechRax dokáže vymyslieť tie najbláznivejšie a najbizarnejšie nápady. Pred niekoľkými dňami zavesil na YouTube video, v ktorom si vychutnáva kúpeľ v bazéne napustenom až po okraj sladkou hnedou Coca-Colou!

TechRay zrejme na uskutočnenie svojho nápadu vykúpil miestne zásoby Coca-Coly. Na naplnenie tohto bazéna jej potreboval neskutočných niečo viac ako 5600 litrov!

Horizon33_2016 6 29_13 55 48.png
youtu.beFoto: www.imgur.com

Okrem Coca-Coly na naplnenie bazéna použil aj nejakú Pepsi a ako píše pod videom, bolo jej asi 7% obsahu celého bazéna.

To, prečo niečo také urobil, fakt netušíme, no asi je to strašne cool, pretože video si  4 dni pozrelo už viac ako 19 miliónov ľudí, no a to je mimoriadne slušné číslo.

Horizon33_2016 6 29_13 56 54.png
youtu.beFoto: www.imgur.com

Ako píše TechRax pod videom, otváranie fliaš a plnenie bazéna mu zabralo niekoľko hodín. Zdá sa však, že to stálo za to a svoj sladký kúpeľ si takto užíva. No a ktovie, možno vďaka tomuto nezvyčajnému nápadu zistíme, že Coca-Cola má nejaký omladzujúci účinok na naše telo…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 29. júna 2016Zdroj youtu.be © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: