Patra Bene testuje: Dá sa upiecť pizza a iné jedlo v rozhorúčenom aute?

Zdieľať

Aby Patra aj tento rok upozornila na tragické nešťastia, ktoré sa cez leto často dejú v horúcich autách, tak sa v aute pokúsila upiecť rôzne jedlá. 

Od mäsa až po pukance

Patra sa pred dvanástou hodinou vybrala do auta, aby si na palubovú dosku rozložila rôzne dobroty. Pripravila si tácku, na ktorú dala syrovú pizzu a mäso na hamburger. Veďla toho uložila pukance a hrniec s vodou, do ktorého dala vajíčko.

https://www.youtube.com/watch?v=rwBl7kp8V68

Predpoveď v ten deň hlásila 31 stupňov a Paťka sa už po pár minútach v aute cítila nepríjemné. Opäť upozornila, aby ste nikdy človeka alebo zviera nenechávali zatvorené cez leto v horúcom aute.

O 6 hodín neskôr – výsledky

Ako prvé Paťka predstavila pukance, ktoré nevyšli. U nich ani neočakávala, že sa urobia, keďže aj doma ich robí v mikrovlnke na najvyššej teplote.

Keď Paťka rozrezala bravčové mäso na hamburger, tak zistila, že aj zvnútra je prepečené. Mäso síce bolo suché, ale definitívne nie surové.

https://www.youtube.com/watch?v=rwBl7kp8V68

Pizza vyzerala nádejne. Vrchná časť sa určite upiekla a k tomu bola pizza ešte stále teplá. Po jej rozrezaní Paťka zistila, že zvnútra bola tiež urobená a dokonca ju aj ochutnala.

Pizza možno vyzerala surovo, pretože nemala spálené okraje, ale určite sa v aute upiekla.

https://www.youtube.com/watch?v=rwBl7kp8V68

V Paťkinom videu sa dozvieš, či sa jej aj vajíčko podarilo uvariť na tvrdo:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom