Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Používaš Instagram? Patra Bene ti povie, čo je na ňom nové po aktualizácii

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Paťka v jej najnovšom videu zhrnula 9 užitočných noviniek, ktoré sa objavili na Instagrame. Odpovedala taktiež na časté otázky, v ktorých sa jej fanúšikovia pýtali, ako robí danú vec na Insta.

 1. Do popisu si môžeš dať hashtag alebo zavináč na označenie ďalšej stránky – Do popisu svojho Insta si takto môžeš pridať tvoj obľúbený hashtag a stačí jediný klik, aby ti ukázalo všetko spojené s ním.

  www.youtube.com
 2. Swipe up – Síce to nie je novinka, ale ľudia sa stále pýtajú, ako to Patra robí. Po swipnutí hore na fotke sa ti pomocou tejto funkcie spustí video. Stačí len kliknúť na ikonku na obrázku nižšie a pridať link. Táto funkcia je však len pre biznis účty.

  www.youtube.com
 3. Ukladanie Insta stories – S touto funkciou už nikdy nič nezmeškáš. Insta stories si môžeš uložiť, aby ich každý mohol uvidieť aj na ďalší deň.
 4. Insta storka s priamym preklikom – Pomocou ikony papierového lietadla si môžeš do storky pridať link, ktorý ťa hodí na ďalší post. Toto je Paťkina obľúbená funkcia.
 5. Označenie v Insta story – Ak ťa niekto označí do Insta storky, tak ju vieš zdieľať. Najprv ti príde správa, že ťa niekto označil do Insta story a ty vieš potom jedným kliknutím storku zdieľať na svojom profile.

  Islzfo.jpg
  www.youtube.com
 6. IGTV – Najnovšie sa dá na Instagram prispievať až hodinu dlhými videami. Paťka túto funkciu neplánuje využívať, ale to sa môže zmeniť.

O všetkých ďalších novinkách ťa Patra informuje v jej videu:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 28. júna 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: