Charlieho Sheena zažalovala zubná technička! Hádaj, čo vyviedol!

Zdieľať
Charlie Sheen
FILE - In this April 11, 2013 file photo, Charlie Sheen, a cast member in "Scary Movie V," poses at the Los Angeles premiere of the film at the Cinerama Dome in Los Angeles. Sheen was sued in Los Angeles Friday, Oct. 3, 2014, by a dental technician who claims the actor punched her in the chest and was abusive during an office visit in late September. (Photo by Chris Pizzello/Invision/AP, file)

Amerického herca Charlieho Sheena zažalovala istá zubná technička za napadnutie a sexuálne obťažovanie. Margarita Palestino, ktorá údajne utrpela aj psychickú ujmu, tvrdí, že sa so 49-ročným rodákom z New Yorku dostala do konfliktu 25. septembra počas návštevy zubára.

Žena vyhlásila, že si herec stiahol z tváre masku, prostredníctvom ktorej mu chcela podať oxid dusný, známy tiež ako rajský plyn, rozzúril sa a začal kričať, že všetkých zabije. Keď zubár George Bogen prikázal techničke, aby pacientovi masku opäť nasadila, Sheen ju chytil za ľavý prsník, pričom sa jej následne snažil násilím strhnúť podprsenku.

Charlie Sheen;
SITA/AP

Palestino, ktorá ušla z ordinácie, tiež tvrdí, že po jej návrate bol v miestnosti neporiadok a na stenách boli pľuvance. Sheen, ktorý údajne nechcel ostať v kresle, ju následne udrel do hrude. Herec podľa nej tiež v čase, kedy nebola v miestnosti, vytiahol nôž na druhého zubára menom Jaime Azdair.

Žena takisto uviedla, že jej hercov asistent ponúkol pri odchode z ordinácie 500 dolárov ako ospravedlnenie za Sheenove správanie. Palestino ďalej vyhlásila, že jej spomínaný Bogen prikázal očistiť steny od pľuvancov a povedal jej, že herec bol pod vplyvom cracku, Theradolu a alkoholu.

Podľa portálu TMZ však jeden zo zubárov polícii potvrdil, že nič z toho, čo technička povedala, nie je pravda a zamestnankyni dal výpoveď. „Je to smiešne tvrdenie od niekoho, kto sa snaží dosiahnuť 15 minút slávy. Môj klient je presvedčený, že vyhrá tento absurdný súdny proces,“ uviedol pre TMZ hercov právny zástupca Marty Singer.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom