Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chceš sa báť? Toto je 8 najstrašidelnejších hotelov, v ktorých sa stále môžeš ubytovať!

desktop-1408645760
9
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com

Ak máš rád záhady a strašidelné historky, máme niečo pre teba! Pozri si hotely, v ktorých údajne straší a môžeš sa v nich stále ubytovať. Teda, keď sa odvážiš…

Hotel Chelsea v New Yorku sa môže chváliť tým, že sa tu ubytovalo viacero slávnych osobností, ako Jimi Hnedrix či Bob Dylan. Chváliť sa však zrejme nebude tým, že v ňom straší. Priateľka Sida Viciousa zo Sex Pistol tu zomrela a viacerí hostia videli jej ducha, ako sa prechádza s duchom Sida, ktorý sa krátko po jej smrti predávkoval heroínom.

desktop-1408645760

Lord Baltimore Hotel v Marylande je miestom, kde pred mnohými rokmi na 19. poschodí spáchalo jedno dievča samovraždu. Odvtedy už viacerí hostia videli zvláštnu mladú ženu v bielych šatách hrať sa v hotelovej hale s červenou loptou. Okrem toho sa tu stáva, že výťah zastaví na 19. pochodí aj vtedy, keď tam nikto nevystupuje ani nenastupuje.

desktop-1408645754

Hollywood Roosevelt Hotel je miesto, kde našli mŕtvu Marilyn Monroe a hovorí sa, že je stále v izbe, v ktorej zomrela.

desktop-1408645758

The Seven Sisters Inn na Floride je údajne miestom, kde straší sedem duchov. Dvaja z nich majú byť pôvodní majitelia ubytovne, potom ich štyri deti a jeden džentleman z 50. rokov.

desktop-140864575866

Hotel Casa Monica na Floride je tiež známy tým, že tam straší. V izbe 511 sa tam obesil muž a okrem toho tu hostia videli behať ducha dieťaťa. Niektorí zamestnanci odmietajú upratovať v niektorých izbách práve preto, že sa obávajú duchov.

desktop-1408645756

Hotel Galvez je neslávne známy svojimi duchmi. V minulosti sa tu ubytovali snúbenci a snúbenica čakala na svojho milovaného, kým sa vráti z mora. Nikdy sa však nevrátil, pretože jeho loď sa potopila. Nešťastná žena sa obesila a jej duch čaká na snúbenca v hoteli až dodnes.

ho

The Stanley Hotel bol inšpiráciou pre kultovú knihu Žiarenie od Stephena Kinga. Duchovia tu údajne usporadúvavajú párty v plesovej miestnosti a tiež kradnú hosťom kufre…

desktop-1408645753

Thornewood Castle vo Washingtone je údajne stále obývaný pôvodnými majiteľmi. Zvyknú sa tu organizovať svadby a v izbe pre nevestu sa nachádza zrkadlo, ktoré patrilo majiteľke Thornewood Castle. Jedna nevesta tvrdí, že vo zrkadle videla odraz ženy, ktorá za ňou stála a pozerala sa do zrkadla.

desktop-1408645752

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 29. augusta 2014Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., flickr.com
K téme