Chceš sa báť? Toto je 8 najstrašidelnejších hotelov, v ktorých sa stále môžeš ubytovať!

Zdieľať
desktop-1408645760

Ak máš rád záhady a strašidelné historky, máme niečo pre teba! Pozri si hotely, v ktorých údajne straší a môžeš sa v nich stále ubytovať. Teda, keď sa odvážiš…

Hotel Chelsea v New Yorku sa môže chváliť tým, že sa tu ubytovalo viacero slávnych osobností, ako Jimi Hnedrix či Bob Dylan. Chváliť sa však zrejme nebude tým, že v ňom straší. Priateľka Sida Viciousa zo Sex Pistol tu zomrela a viacerí hostia videli jej ducha, ako sa prechádza s duchom Sida, ktorý sa krátko po jej smrti predávkoval heroínom.

desktop-1408645760

Lord Baltimore Hotel v Marylande je miestom, kde pred mnohými rokmi na 19. poschodí spáchalo jedno dievča samovraždu. Odvtedy už viacerí hostia videli zvláštnu mladú ženu v bielych šatách hrať sa v hotelovej hale s červenou loptou. Okrem toho sa tu stáva, že výťah zastaví na 19. pochodí aj vtedy, keď tam nikto nevystupuje ani nenastupuje.

desktop-1408645754

Hollywood Roosevelt Hotelje miesto, kde našli mŕtvu Marilyn Monroe a hovorí sa, že je stále v izbe, v ktorej zomrela.

desktop-1408645758

The Seven Sisters Inn na Floride je údajne miestom, kde straší sedem duchov. Dvaja z nich majú byť pôvodní majitelia ubytovne, potom ich štyri deti a jeden džentleman z 50. rokov.

desktop-140864575866

Hotel Casa Monica na Floride je tiež známy tým, že tam straší. V izbe 511 sa tam obesil muž a okrem toho tu hostia videli behať ducha dieťaťa. Niektorí zamestnanci odmietajú upratovať v niektorých izbách práve preto, že sa obávajú duchov.

desktop-1408645756

Hotel Galvez je neslávne známy svojimi duchmi. V minulosti sa tu ubytovali snúbenci a snúbenica čakala na svojho milovaného, kým sa vráti z mora. Nikdy sa však nevrátil, pretože jeho loď sa potopila. Nešťastná žena sa obesila a jej duch čaká na snúbenca v hoteli až dodnes.

ho

The Stanley Hotelbol inšpiráciou pre kultovú knihu Žiarenie od Stephena Kinga. Duchovia tu údajne usporadúvavajú párty v plesovej miestnosti a tiež kradnú hosťom kufre…

desktop-1408645753

Thornewood Castle vo Washingtone je údajne stále obývaný pôvodnými majiteľmi. Zvyknú sa tu organizovať svadby a v izbe pre nevestu sa nachádza zrkadlo, ktoré patrilo majiteľke Thornewood Castle. Jedna nevesta tvrdí, že vo zrkadle videla odraz ženy, ktorá za ňou stála a pozerala sa do zrkadla.

desktop-1408645752

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom