Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chcete mať so svojou polovičkou dokonalé fotografie? Toto sú tie správne pózy.

Par 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Určite sa aj vy radi fotíte so svojím partnerom/partnerkou. Viete, aké pózy sú najlepšie?

Ľudia si veľmi radi zachytávajú momenty strávené s tými najbližšími. Väčšinou v podobe fotiek, ktoré si chcú dať neskôr zvečniť. Ale samozrejme, stane sa, že občas tá fotka nevyzerá práve tak, ako ste si predstavovali. Dumáte nad tým, prečo? Čo na nej zmeniť, aby bola dokonalá?

Foto.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Odpoveď je jednoduchá. Treba vedieť ovládať tie správne pózy. Niekedy stačí len iný uhol pohľadu. Alebo trochu len zmeniť postoj, vymeniť stranu, či inak si položiť ruky. Možností je niekoľko a aby ste dlho nerozmýšľali nad tým, ktoré sú správne, je tu video, ktoré vám s tým pomôže.

Fotot.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Pozrite sa, aké treba „hádzať“ pózy, aby ste vyzerali na fotke dokonale. Uvidíte tie, ktoré nie sú vhodné a naopak tie, ktoré vám zaručia perfektné zábery. Určite sa vám to najbližšie zíde a bude sa tešiť z krásnych spoločných spomienok zachytených a zvečnených na fotografiách.

Tieto pózy vám zaručia krásne fotky s polovičku!

V prípade, ak sa vám video nezobrazilo, kliknite sem
reklama:
reklama:

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 26. septembra 2016Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: