Tehotná žena sa fotila počas tehotenstva. Takto sa mení telo matky, keď čaká trojičky!

Zdieľať
Foto 3.jpg

Šance splodiť trojičky sú vždy minimálne. Tento pár však mal šťastie a už sa vytešuje z nových prírastkov.

36-ročná Maria a jej manžel Anders už majú spolu jedného synčeka. Sú však už pripravení na príchod dvoch dcér a ďalšieho syna. Maria si celé tehotenstvo zdokumentovala a svoje zmeny na tele zachytila na fotografiách, ktoré zverejňovala na Instagrame pod menom „triplets_of_copenhagen“. Už má neuveriteľných 155-tisíc followerov.

Trojicky.jpg

„Aká to bola cesta!“, napísala Maria. „Z obrovského šoku, cez reakcie ľudí, početné prehliadky a kontroly až po všetky prípravy a plánovanie tejto udalosti, ktorá nám zmenila život. Nie je to nič obyčajné.“ Som rada, že sme urobili tieto fotografie,“ dodala mama.

Trojicky2.jpg
Telo.jpg

Posledné dni pred pôrodom mamička už len pozerala televízne seriály, spala a prezerala si telefón. Bruško čím ďalej, tým viac naberalo na rozmeroch. Už počas posledných týždňov mala naozaj čo robiť.

Trojicky4.jpg

Maria a Anders sa spoznali pred štyrmi rokmi.

Trojicky7.jpg

Takto sa pripravovali na nových členov rodiny.

Trojicky9.jpg

Dokonca si vymenili vozidlo za mikrobus, do ktorého sa zmestí celá rodinka.

Trojicky10.jpg

A tu je špeciálna detská postieľka, ktorú dostali do svojho bytu.

Trojicky11.jpg

A tú najlepšiu správu oznámili rodičia len včera: „Dnes o 08.55, 08.56 a 08.57 hod sme privítali na svete naše tri krásne deti. Iben – 1850 g, 48 cm, Filip – 2070 g, 48 cm a Agnes – 2335 g, 47 cm. Všetko prebehlo v poriadku a sme šťastní a spokojní.“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom