Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapec musel svedčiť na súde proti násilníkovi. Ale keď vošiel do súdnej siene, ostal šokovaný!

Su.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Najhoršia vec je, keď musia malé deti svedčiť na súde. A ešte horšia, ak to súvisí s ich zneužívaním. Takto to ale dokážu zvládnuť oveľa ľahšie.

Spolok motorkárov pod názvom BACA (Bikers Against Child Abuse International) existuje v Los Angeles s úmyslom vytvoriť bezpečnejšie prostredie pre zneužívané deti. Snažia sa, aby boli deti podporované a aby sa vysporiadali s hroznými zážitkami, ktoré boli často vo forme sexuálneho a fyzického zneužívania. Urobia pre deti hocičo – od nástupu do autobusu, odprevadenia do a zo školy, až po terapeutická sedenia. Deti ich milujú, hrajú sa dokonca s bábikami alebo maľujú motýle na ich tváre.

Ale čo je úplne že najviac, dokonca navštevujú prípady v súdnej sieni, v ktorých musia detské obete svedčiť proti svojmu zneužívaniu. Keď ich deti uvidia v sieni na sedadlách cítia, že ostatní z nich môžu mať strach a dieťa sa cíti oveľa bezpečnejšie. Bol to prípad aj tohto malého chlapca. „Ten chlapec sa pozeral na nás, zameriaval sa na nás a vedel, že sme tu pre neho“.

Toto by čakal len málokto!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 3. mája 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: