Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapec odhalil tajomstvo svojej mamy. Ona zo strachu, že ju prezradí, urobila tú najohavnejšiu vec v živote

Chlapec 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nech sa stane čokoľvek, na chyby dospelých by nemali doplácať deti. 

27-ročná žena menom Veronica Panarello mala syna vo veku 8 rokov. Po čase sa prejavili sympatie, ktoré boli rovnaké ako z jej strany, tak aj zo strany jej svokra, čiže chlapcovho dedka. Netrvalo dlho a začali mať pomer, ktorý dlho tajili. No jedného dňa si zrejme nedali dobrý pozor a malý chlapec ich náhodou pristihol v tej najchúľostivejšej situácii.

https://www.youtube.com/watch?v=NKEJvDRPw4A
www.youtube.com

To, že bol chlapec šokovaný a zmätený, nebolo nič proti tomu, čo nasledovalo. Žena sa tak bála, že ju syn prezradí, že rozmýšľala, čo urobí, aby sa neprevalil ich tajný pomer. No nakoniec dospela k tomu najhlúpejšiemu a najohavnejšiemu činu, aký len mohla vo svojom živote spáchať.

Zavraždila svojho vlastného syna, len aby ich neprezradil. Za vraždu dostala 30 rokov väzenia. Najskôr žena nahlásila zmiznutie svojho syna. Ževraj ho išla poobede vyzdvihnúť zo školy, no jeho nebolo. Avšak všetky stopy viedli proti nej. Vyšetrovatelia zistili, že chlapec po škole prišiel domov a takisto našli aj stopy jej auta až na mieste, kde bolo nájdené telo chlapca.

https://www.youtube.com/watch?v=NKEJvDRPw4A
www.youtube.com

Nakoniec zistili, že chlapec bol uškrtený elektrickým káblom. Žena sa nakoniec priznala, ale vinu hádzala na svojho svokra, otca jej manžela. No to jej vôbec nepomohlo a súd jej vymeral 30 rokov za mrežami.

Tá žena nemohla byť v poriadku, keď bola schopná zabiť svoje vlastné dieťa!

Najohavnejší čin, aký matka môže spáchať!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 13. januára 2017Zdroj www.opposingviews.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: