Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

4 ľudia, ktorí prišli o život za šokujúcich okolností. Zabili ich zvieratá.

1. timothy treadwell.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
viraliq.com
reklama:
reklama:

Stáva sa, že slávni ľudia často zomierajú za zvláštnych okolností. Medzi časté príčiny smrti patria drogy a alkohol. Zomrieť po útoku zvieraťa je naozaj neobyčajné, ale tu je pár prípadov, kedy boli známi ľudia zabití zvieraťom.

TIMOTHY TREADWELL

Americký enviromentalista a tvorca dokumentov bol v roku 2003 zabitý medveďom. Povedali by ste, že to nie je nič nezvyčajné. Ale Timothy strávil 13 rokov štúdiom medveďa grizly v Národnom Parku Katmai na Aljaške a teda ho možno pokladať za človeka, ktorý vedel pochopiť a odhadnúť správanie medveďa. Zomrel spolu so svojou priateľkou Amie Huguenard a tento masaker bol dokonca natočený na kameru.

TAYLOR MITCHELL

Ak nie ste veľký fanúšik súčasnej country hudby, asi ste o nej nepočuli, ale Taylor bola považovaná za nástupkyňu Shanie Twain. Mladá kanadská speváčka a textárka zažiarila v roku 2009 s debutovým a jediným albumom For Your Consideration, za ktorý si vyslúžila len pozitívne ohlasy. Jej hviezda rástla, ale osud s ňou mal iné plány. Taylor bola zabitá pri prechádzke Národným Parkom Cape Breton Highlands- kojotmi. Tí ju napadli a spôsobili zranenia, ktorým podľahla. Podľa oficiálnych záznamov to bol jediný smrteľný útok kojotov na človeka v Kanadskej histórii.

JACQUES BOXBERGER

Jacky bol francúzsky atlét známy vďaka svojej úžasnej schopnosti vyniknúť nielen v behu na krátke trate, ale aj behu na dlhé trate. Vyhral parížsky maratón v roku 1983 a 1985 a zúčastnil sa 4 letných OH. Napriek talentu a úspechu musel ukončiť kariéru kvôli zraneniu kolena. Do histórie sa ale zapísal kvôli svojej šokujúcej smrti- zabil ho slon. Stalo sa to v roku 2001 v Keni, kde bol na dovolenke s manželkou a dcérou. Jacky sa snažil nakamerovať slona, ktorý ho zrazu schmatol a hodil do stromu. To nie je všetko- slon ho udupal k smrti.

JOSE GOMEZ ORTEGA

Španieli sú známi pre svoju posadnutosť býčimi zápasmi. Jose bol medzi fanúšikmi legendou a ako najmladší zápasník s býkmi získal titul „matador de toros“ vo veku 17 rokov. Jose bol smrteľne zranený v aréne v roku 1920. Jeho smrť šokovala národ a zaistila mu miesto v histórii. Aj keď je fakt, že pri zápasoch s býkmi to nie je taká šokujúca smrť, keďže ide o to“ zabiť alebo byť zabitý.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 14. októbra 2016Zdroj viraliq.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: