Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chorého chlapčeka nazvala pani v obchode odporným. Reakcia jeho mamy sa stala virálnou

Horizon33_2017 6 7_9 46 51.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Obyčajný nákup v supermarkete sa pre matku a jej synčeka zmenil na veľmi nepríjemný zážitok. Celý príbeh zverejnila slobodná mamička na Facebooku.

Dallas Lynn bola so svojím dvojročným synčekom Jameusom v obchode a už spolu čakali v rade pri pokladni. Jameus chcel svoju mamu objať, a tak ho Lynn zdvihla na ruky a pritom sa mu vyhrnulo tričko. No a vtedy sa to začalo.

Hirschsprungs disease jameus dallas lynn 17.jpg
www.facebook.com

Chlapček totiž trpí vážnym ochorením čriev a už musel absolvovať 20 operácií. No a kvôli svojmu ochoreniu má vývody z čreva a stolica je odvádzaná do plastových vreciek. Tie má chlapček na brušku. A práve vo chvíli, keď ho mama zdvihla na ruky a vyhrnulo sa mu tričko, mu tieto vrecká bolo vidno.

To si všimla aj jedna pani stojaca v rade pri pokladni a reagovala na tento pohľad poriadne zhrozene: „Prečo, preboha, ste nechali, aby mu to urobili?“ Mama malého chlapca sa na ňu v nemom úžase otočila a vysvetlila jej, že jej syn trpí ochorením, kvôli ktorému musí mať vývod. A na to jej pani odpovedala: „Tak to mi je ľúto, ale je mi to odporné, môžete mu to tričko stiahnuť dole a zakryť to?“  Ako sa Dallas Lynn priznáva, mala v tej chvíli chuť chytiť tú ženu, zatriasť ňou a spýtať sa jej, čo to s ňou je. Namiesto toho jej popriala pekný večer a išla do iného radu.

Hirschsprungs disease jameus dallas lynn 16.jpg
www.facebook.com

K príbehu, ktorý zverejnila na Facebooku, pripojila aj fotku svojho syna so slovami: „Zdieľam túto fotku, pretože nevidím nič odporné na mojom synovi. Vývody sú stále tabu, no mali by ste vedieť, že ich má až viac ako polmilióna Američanov. Ochorenie môjho syna síce je zriedkavé, no jeho vývod nie. Keď mal Jameus dva týždne, jeho črevo sa roztrhlo a ocitol sa v ohrození života. Jeho vývody mu zachraňujú život a je pravdepodobné, že ich bude potrebovať do konca života. Preto je pre mňa dôležité, aby mal na svoje telo pozitívny názor. Musím ho naučiť, ako má mať rád sám seba a svoje vrecúška. Buďte preto opatrný pri voľbe slov, hlavne keď budete komentovať niečo, do čoho vás nič.“

Hirschsprungs disease jameus dallas lynn 14.jpg
www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 7. júna 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: