Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mama štyroch detí nemala dosť peňazí na liečbu jej chorého manžela. Pomoc od ľudí ju dojala k slzám.

Zena 8.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Aj takýto ťažký život môže mať nečakane šťastný koniec!

Jessica Reboredo je mladá žena, matka štyroch detí, ktorá pracuje ako čašníčka. Jej manžel je vážne chorý. Bola mu diagnostikovaná rakovina semenníkov. Napriek všetkým problémom je v práci vždy vysmiata a plná energie. Lenže nikto nevie, ako sa trápi.

https://www.youtube.com/watch?v=B8mXRe8mvpo
www.youtube.com

Neskôr už to začalo byť neúnosné a liečba nezvládnuteľná finančne. Pri štyroch deťoch mala veľmi málo času. Otec rodiny musel zostať v nemocnici, ktorá bola od ich domoma veľmi ďaleko a dochádzanie bolo niekedy nemožné. Jessica priznáva, že sa s mužom vidí asi tak raz za týždeň.

https://www.youtube.com/watch?v=B8mXRe8mvpo
www.youtube.com

Táto žena to nemala ľahké a o jej situácii sa dozvedela už aj ostatná komunita. Netrvalo dlho a zákazníci ju dojali k slzám. Pri odchode jej nechávali okrem zaplateného účtu aj „darček“. Najprv 200 dolárov, potom 300, 500 dokonca jej jeden zákazník daroval 1000 dolárov. Jessica sa od šťastia rozplakala.

https://www.gofundme.com/familyman6?&utm_source=LTcom
www.gofundme.com

Dokonca sa založila aj zbierka na stránke GoFundMe, kde ľudia prispievali rodine, aby si mohli svojho ocka konečne priviesť domov.

Keď ľudia dokážu iným pomáhať!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 27. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: