Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nový úsmev za 25 000 dolárov. Čašník zažil ten najúžasnejší deň v práci.

Casnik.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Tento čašník ani len netušil, čo zažije počas jedného obyčajného pracovného dňa!

Keď bol tento čašník a slobodný otec Brian Maixner ešte dieťa, odštiepila sa mu časť predného zubu. Od tej doby mal celý rad bolestivých infekcií zubov, ktorých sa nikdy nebol schopný úplne zbaviť. Čiastočne aj vďaka ohromujúcim nákladom na zubnú starostlivosť v rodnom USA.

https://www.youtube.com/watch?v=3Eg8zc-5BMA
www.youtube.com

Práca čašníka mu až ukázala, že je ťažké sa usmievať na zákazníkov bez toho, aby sa cítil zahanbený kvôli jeho úsmevu. A onedlho prišiel deň, ktorý mu navždy zmenil život. Konkrétne advokát Fred Boettcher, ktorý prišiel na večeru so svojou dcérou. Bolestivo vyzerajúce zuby čašníka upútali jeho pozornosť.

Boettcher povedal pre KWCH 12: „Stačil mi jediný pohľad na tohto mladého muža a vedel som, že je na ňom niečo zvláštne. Niesol sa s takou láskavosťou a dôverou, no jeho úsmev vyzeral bolestivo. Bol som z toho veľmi prekvapený.“

https://www.youtube.com/watch?v=3Eg8zc-5BMA
www.youtube.com

Namiesto toho, aby jednoducho začal jesť a strávil s dcérou pekný, ničím nerušený večer, Boettcher sa rozhodol, že namiesto toho využije svoje značné bohatstvo na pomoc pre čašníka. Zanechal mu neuveriteľných 25000 dolárov a tak si mohol dať Maixner konečne opraviť svoje zuby.

Maixner bol úplne ohromený: „Som človek a nebojím sa priznať, plakal som trochu.“ Boettcher, ktorý bol sužovaný zubnými problémami sám v detstve, priznal, že jednoducho mu chcel pomôcť. O niekoľko mesiacov neskôr, Maixner vyzeral ako úplne iný človek. Tento príbeh sa začal vírusobo šíriť internetom a obnovil vieru v ľudstvo. Každý ho veľmi rád zdieľa.

Čašníkovi navždy zmenil život neznámy advokát!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 25. novembra 2016Zdroj www.viralthread.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: