Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zákazník uvidel tetovanie čašníčky. Keď sa dozvedel, čo znamená, takto ju prekvapil.

Pes 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Mladá čašníčka nečakala ani vo sne, že bude mať taký skvelý deň. Dobrí ľudia ešte stále existujú!

Bol deň ako každý iný. Mladá dievčina menom Christina Summitt práve pracovala v jednom zo svojich troch zamestnaní, keď dostala dar, na ktorý nikdy v živote nezabudne.

Je potešujúce vidieť takých veľkorysých ľudí, ako vedia pomôcť niekomu v núdzi. Medzi nich patrí aj tento vodič kamiónu, ktorý štedro odmenil mladú čašníčku. Všimol si totiž jej tetovanie na ruke a spýtal sa jej, čo znamená a prečo ho má.

https://www.youtube.com/watch?v=MvHDWnGM1i0
www.youtube.com

Povedala mu, že má doma dvoch psov, ktorí sa volajú Mona a Tucker. Veľmi ich zbožňuje a preto si dala spraviť tetovanie labky. Potom sa rozhovorila aj o tom, ako má Tucker zdravotné problémy a potrebuje 3000 dolárov na jeho operáciu.

https://www.youtube.com/watch?v=MvHDWnGM1i0
www.youtube.com

Kamionista Joe sa rozhodol pre naozaj veľkú vec. Namiesto pôvodných 80 dolárov, ktoré mal zaplatiť, nechal čašníčke o 1000 dolárov viac. Keď to uvidela, okamžite sa ho spýtala, prečo to urobil. Takúto odpoveď však ani vo sne nečakala. Joe jej ich nechal, aby mohol jej pes podstúpiť potrebnú operáciu. So slzami v očiach prijala jeho dar.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 31. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: