Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Klenotník dal žene vlastné peniaze, aby nemusela založiť mamin náhrdelník. Jeho úžasný skutok obletel celý svet.

Zena 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Táto žena zažila v záložni niečo, čo nečakala ani vo sne! Verili by ste tomu? 

Stále sú medzi nami ľudia, ktorí potrebujú pomôcť, na druhej strane aj tí, ktorí sú schopní podať pomocnú ruku. Síce týchto je oveľa menej, majú veľké srdce a nemyslia len na seba. Patrí medzi nich aj tento zamestnanec, ktorý neznámu ženu neskutočne prekvapil.

Žena priniesla mamin náhrdelník, lebo potrebovala súrne peniaze.

Zena1 1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Noah je klenotník v Dallase a prišiel ako utečenec zo Sýrie. On a jeho rodina sa spoliehali na sympatie druhých ľudí a konečne našli bezpečné prostredie. To malo významný vplyv na neho a následne aj na jeho rozhodnutie.

V práci, ako každý iný deň, pozdravil matku s dvomi deťmi, ktorá dúfala, že predá zlatý náhrdelník. Bol nielen krásny, ale mal zvláštny význam pre ženu, pretože bol od jej vlastnej matky.

Žena stretla veľmi milého klenotníka, no to ešte netušila, čo ju čaká.

Zena2 1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Bohužiaľ, rodina prechádzala ťažkým obdobím. Museli platiť účty, bola nútená rozlúčiť sa s drahocenným náhrdelníkom, aby mali peniaze. Keď si Noe vypočul ich príbeh, bol dojatý a pripomenul si jeho vlastné útrapy. To je to, čo ho inšpirovalo k tomu, aby urobil krásny skutok. Žene dal peniaze zo svojho vlastného vrecka a dokonca jej náhrdelník vrátil, lebo vedel, čo pre nich znamená.

Krásny skutok klenotníka obletel svet!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 8. augusta 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: