Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Keď si čašníčka prišla po vyplatený účet, našla si štedré prepitné. No našla aj niečo oveľa cennejšie!

Taaaa.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Jednou z najkrajších skúseností, s ktorými sa v živote môžeme stretnúť, je to, ak nás niekto známy či neznámy poteší nejakým prejavom ľudskosti a dobrosrdečnosti. Svoje o tom vie aj čašníčka Becky, ktorá od jedného zákazníka dostala nielen vysoké prepitné, ale aj toto…

Vždy poteší, ak sa k nám niekto, koho ani nepoznám, správa milo a úctivo. Stačí obyčajné podržanie dverí, či pomoc s nákupnými taškami, a človek má hneď lepšiu náladu a vráti sa mu viera v dobro ľudí.

Becky Nielsen pracuje ako čašníčka v podniku Breakfast Spot´v Cohoes v New Yorku. No a práve Becky mala to šťastie, že sa stretla s človekom, ktorý jej nezištne preukázal obrovskú láskavosť. Počas jednej pracovnej šichty bola mimoriadne prekvapená a dojatá tým, čo si pre ňu pripravil jeden zo zákazníkov.

Nechal jej totiž obrovské prepitné – až 77,91 dolárov! No nielen to. Na bloku jej nechal aj krátky odkaz:

„Život je krátky, minulú noc mi zomrel priateľ. Prosím, stráv noc s niekým, koho miluješ! Život je príliš krátky!“

2686355 1228954 650 1466777684.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Becky tento odkaz dojal k slzám a povedala, že za prepitné, ktoré dostala, pozve svojho priateľa a kamarátov von na pár drinkov alebo na večeru.

Ešte dojímavejšie je, že Becky ani nemala šancu sa zákazníkovi poďakovať. Odkaz a prepitné dostala bez nároku na poďakovanie…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 30. júna 2016Zdroj brightside.me
reklama:
reklama:
reklama: