Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chlapec búchal na dvere a prosil o pomoc, ale všetci ho ignorovali. Napokon mu tento chlapík otvoril

Tt 8.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Ignorovať neznámych ľudí je jednoduché, hlavne, keď vám klopú na dvere. Tento muž je však príkladom, ktorý by sme mali nasledovať.

Malý školák klopal na dvere svojho suseda s prosbou o pomoc. Chlapec nepoznal suseda a sused nepoznal chlapca, a tak mu asi aj z tohto dôvodu neotvoril dvere. Potom však chlapec zaklopal na dvere Briana Smitha, ktorý ani na chvíľku nezaváhal a chlapcovi pomohol.

Toto je Brian Smith.

Boy missed school bus man helped brian smith 599aacc659daf__700.jpg
Foto: www.imgur.com

A tu je príbeh, o ktorý sa podelil na svojom Facebooku.

„Malý chalan búcha na dvere, zobudím sa a neviem, čo sa deje. Otvoril som dvere a tam stál chalan, ktorý mi povedal, že mu ušiel autobus do školy a nemá ho kto zobrať. Klopal už trom susedom, no nikto nebol ochotný pomôcť mu. Viac mi povedať nemusel, ani som si neumyl zuby a zobral som si kľúče od auta.“

Boy missed school bus man helped brian smith 34.jpg
Foto: www.imgur.com

Pod jeho statusom sa nahromadili rôzne komentáre, ktoré z veľkej miery kritizovali ľudí, ktorí odmietli chlapca vziať do školy. Ako by ste sa zachovali vy?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 22. augusta 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: