Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

9-ročný chlapec poslal do NASA žiadosť o prácu. Prišla mu takáto odpoveď

Nasa.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.smallstepsaregiantleaps.com
reklama:
reklama:

Po tom, čo NASA zverejnila ponuku práce na pozíciu „ochrancu planéty“, obdržala nespočetné množstvo žiadostí o túto prácu. Jedna z nich však bola niečím výnimočná.

9-ročný Jack Davis poslal do NASA žiadosť s tým, že má všetky kvalifikácie na „Strážcu galaxie“, a na takúto žiadosť NASA jednoducho musela zareagovať. V žiadosti chlapec napísal:

„Milá NASA,

volám sa Jack Davis a chcel by som požiadať o prácu strážcu planéty. Mám síce 9 rokov, ale myslím si, že sa na túto prácu hodím. Jedným z dôvodov je, že moja sestra o mne hovorí, že som mimozemšťan. Okrem toho som videl hádam všetky filmy o vesmíre a mimozemšťanoch. Videl som šou Marvel Agents a dúfam, že si ešte pozriem Mužov v čiernom. Som dobrý vo videohrách a som mladý, takže sa môžem naučiť veľa vecí, ako mimozemšťan.“

Kid nasa application guardian of the galaxy jack davis 8.jpg
Foto: www.imgur.com

Jackov list sa stal virálnym po tom, čo ho rodinný priateľ zverejnil na stránke Reddit. NASA sa však nenechala zahanbiť a riaditeľ planetárneho výskumu zverejnil na Twitteri svoju odpoveď.

Kid nasa application guardian of the galaxy jack davis 5.jpg
Foto: www.imgur.com

„Milý Jack,

počul som, že si „Strážca galaxie“ a máš záujem stať sa ochrancom planéty pre NASA. To je skvelé.

Je to fakt skvelá práca a veľmi dôležitá. Týka sa ochrany Zeme pred maličkými mikróbmi zo vzoriek z Mesiaca, asteroidov alebo z Marsu. Tiež sa týka ochrany ostatných planét a mesiacov pred našimi baktériami, pretože slnečnú sústavu chceme prebádať zodpovedne.

„Vždy hľadáme budúcich vedcov a inžinierov, ktorí by nám pomohli, takže verím, že budeš študovať a bude sa ti v škole dariť. Dúfame, že ťa raz budeme môcť privítať v NASA!“

Kid nasa application guardian of the galaxy jack davis 9.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 9. augusta 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: