Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sestra pracujúca v domove dôchodcov zverejnila fotku ruky jednej starenky, ktorá sa stala okamžite virálna

Truth about beauty 696x362.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Brandalyn Mae Porter pracuje v domove dôchodcov v Texase a snaží sa starčekom, o ktorých sa stará, spríjemňovať ich život. Jednej staršej dáme chcela nalakovať nechty a keď sa jej spýtala na farbu, babička jej povedala, že chce len priesvitný. Brandalyn však povedala, že taká farba vôbec nie je zábavná a urobila to po svojom.

Starenka jej povedala, že jej ruky sú škaredé a nechce na ne priťahovať pozornosť. Brandalyn jej však oponovala a povedala jej, že má krásne ruky, že sú to ruky, ktoré sa dotkli mnohých životov, o veľa ľudí sa postarali a zažili mnoho dobrodružstiev. „Vaše ruky rozprávajú príbeh vášho života,“ povedala.

https://www.facebook.com/profile.php?id=1478747700&fref=ts
www.facebook.com

Napokon sa jej podarilo prehovoriť starenku, aby si nechala nechty nalakovať ružovým lakom. Jej ruku potom odfotila a zverejnila ju na internete aj s príbehom, ktorý sa k fotke viaže. „Dnes som nalakovala nechty jednej našej novej klientke. Keď sme vyberali farbu, povedala, že chce len priesvitný. Spýtala som sa jej, prečo chce priesvitný, na čo mi odpovedala slovami: „Moje ruky sú škaredé, nechcem na ne pútať pozornosť.“

https://www.facebook.com/profile.php?id=1478747700&fref=ts
www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 26. decembra 2016Zdroj www.heroviral.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: