Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chystá sa skvelý seriál pre milovníkov tetovania! Na toto sa môžeš tešiť!

Horizon33_2015-2-20_10-47-43
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Tetovanie už dávno nie je považované za spoločenské tabu a teší sa čoraz väčšej popularite. Umenie, ktorým tetovanie bezpochyby je, oslovuje čoraz väčšie publikum ľudí.

Ešte pred pár rokmi bolo tetovanie neprípustné, no dnes je všetko inak. O tom, že o tetovanie má záujem stále viac ľudí niet pochýb. Možno to inšpirovalo tvorcov tohto seriálu k vytvoreniu sérií videí, v ktorých nám priblížia, ako vlastne také tetovanie vzniká.

„Mám rád umenie a nezvyčajné veci – tetovanie je skĺbením obidvoch týchto vecí a aj preto sme sa rozhodli vytvoriť tento projekt,“ tvrdí jeden z autorov projektu Ľubomír Štefko.

Horizon33_2015-2-20_10-47-59

Projekt s názvom Nauč ma tetovať bude vychádzať raz mesačne, no autori projektu sľubujú, že ak ľudia budú mať o seriál záujem, chceli by vydávať dva diely mesačne. „Ak sa projekt a tetovanie niekomu nepáči, je to jeho voľba a postoj, ja hovorím, že Nauč ma tetovať, radšej umenie ako fetovať.“  V pilotnom dieli sa predstaví tatér z Košíc, ktorý nás bude sprevádzať ostatnými časťami seriálu.

.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 20. februára 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: