Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dvojica si nechala prekryť svoje tetovania mejkapom. Ich reakcia po tom, ako sa uvideli, vás pobaví!

Par.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com

Tetovanie už v dnešnej dobe vôbec nie je tabu. Doprajú si ho mnohí tínedžeri, ale aj dospelí. V mnohých prípadoch nám dané tetovanie niečo symbolizuje. 

Vanessa žije s tetovaniami už 14 rokov a Bryer 20 rokov. Spolu sa rozhodli, že vyskúšajú jeden bláznivý nápad. Chceli sa vidieť bez tetovaní. Keďže ich telá zdobia už roky a stali sa doslova ich súčasťou, nevedeli si ani predstaviť, ako by vyzerali bez nich.

Video.jpg

Preto im dve mejkap artistky zakryli oči šatkami, aby nič nevideli a pomocou mejkapov im všetky obrázky na tele prekryli. Tetovania im zaberajú značnú časť pokožky, preto mali čo robiť. Po chvíli, keď mejkapy prekryli všetky tetovania, boli obaja pripravení sa na seba pozrieť.

Par2.jpg

Zložili si šatky z očí a ich reakcia bola naozaj vtipná. Videlo ju už takmer 22 miliónov ľudí na internete. Však, pozrite si ju sami na videu aj vy!

V prípade, ak sa vám video nezobrazilo, kliknite sem

Odporúčané články

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 23. augusta 2018Zdroj www.facebook.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.