Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chystáte sa pred Vianocami do kina? Pripravte sa na otravných ľudí, ktorých môžete stretnúť

Ilustracna.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Už sa vám stalo, že vám niekto znepríjemnil sledovanie filmu zvláštnym správaním? Zrebný a Frlajs natočili zábavné video o tom, ako sa niektorí ľudia správajú v kine.

Čakáte na dlho očakávaný film, vyhodíte peniaze za lístok  a niekoľko dní dopredu sa tešíte na najlepší zážitok. Celkový dojem však môže ľahko pokaziť otravný človek, ktorý si k vám prisadne. Dopredu vám rozpráva, čo sa bude vo filme diať, pretože ho už videl. Urobí si také pohodlie, ktoré vyhovuje len jemu. Príliš často sa smeje a ruší vás pri sledovaní.

https://www.youtube.com/watch?v=gJrXC_i7k6g
www.youtube.com

Chalani zároveň vtipne zinscenovali aj to, ako sa v kine správa zamilovaný párik. V inom prípade, si váš partner odskočí na wc, stratí sa v deji a potom sa vás neustále vypytuje na to, čomu nerozumie. Horšia môže byť už len taká situácia, že sú vaši spolu sediaci úplne opití a vy sa nedokážete absolútne sústrediť na dej.

https://www.youtube.com/watch?v=gJrXC_i7k6g
www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 20. decembra 2016Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: