Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

„Nováčik“ Matej Zrebný na youtube scéne žne veľké úspechy. Od fotografovania cez videá, až po jeho profil

Matej Zrebný a jeho profil.
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Byť youtuberom nebol najskôr jeho sen. Od fotografovania prešiel však na videá a teraz žne úspechy aj tu. Pozri si niečo zaujímavé o Matejovi Zrebnom. 

Kto je Matej Zrebný?

23-ročný Matej je obľúbený a vtipný youtuber. Na Youtube scéne však nevystupuje príliš dlho. Je to asi rok a pol, avšak za ten čas sa naozaj dobre vypracoval a veľmi dobre vie, ako a čím zaujať svojich fanúšikov. Matej Zrebný však predtým, ako sa stal youtuberom, žil iný život.

Matej začal fotografovaním, na čo bolo aj jeho okolie a hlavne rodina zvyknutá. Preto boli zaskočení, keď sa dal na cestu youtubera. Keďže Matej má veľké skúsenosti s natáčaním a upravovaním videí, bola to preňho hračka. Na nič sa nehrá a rieši najmä aktuálne témy, ktoré väčšinu ľudí aj naozaj zaujímajú.

Matej na Youtube

Jeho youtube nájdeš pod názvom Zrebny & Frlajs. Natáča totiž videá spolu s Lukášom Frlajsom. Na kanáli majú viac ako 85-tisíc odberateľov (cez 13-miliónov zhliadnutí), čo je za taký krátky čas pekné číslo. Predtým, ako začali spolu natáčať, Matej bol známy svojimi krátkymi pársekundovými videami, tzv. „vines“. Potom sa spoznal s Lukášom a rozhodli sa, že budú spolupracovať.

Scenáre tvoria spoločne a vždy sa vo všetkom dopĺňajú. Inšpiráciou im je každodenný život. Keď idú len tak von, do mesta na párty alebo za kamošmi, sledujú všetko a všetkých naokolo. Z toho im následne napadne skvelá myšlienka, ktorú podajú vo videu, samozrejme, po svojom.

Matej Zrebný na Instagrame

Na Instagrame má Matej už svoj vlastný profil s vlastným menom matejzrebny. Má tu viac ako 37-tisíc sledovateľov. Jeho najnovšie fotky prezrádzajú, že bol prednedávnom hosťom v rannej televíznej relácii, kde si mohol vidieť aj ty.

Matej na Facebooku

Na svojej Facebook stránke sa Matej prezentuje prevažne už spomínanými „vines“ videami. Tu má viac ako 52-tisíc fanúšikov. Matej vždy vie, ako ich zabaviť, a preto sa neustále tešia na jeho nové kúsky.

Zaujímavosti o Matejovi

-tento mladý sympatický chalan pochádza z Bytče

-začínal ako fotograf

-chodil na gymnázium, kde fotil iba učiteľky a spolužiačky mobilom

-všetko sa naučil takmer sám

-už ako 20-ročný si založil s.r.o.-čku kvôli fotografovaniu

fotil Rytmusa, či Ega

-a teraz je z neho slávny a obľúbený youtuber 

Na záver jedno super video ?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 31. júla 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: