Youtuberka Cristie: Snažím sa byť úprimná a nepretvarovať sa

Zdieľať
cristie

Určite ste ju s jej videami neprehliadli, a garantujeme vám, že v najbližšej budúcnosti ani neprehliadnete. Ako každý youtuber, žije tým, čo ju baví a zo všetkého najviac si cení úprimnosť. V rozhovore nám prezradila niečo o sebe, svojom kanáli aj o vyhliadkach do budúcnosti.

Cristie, si na Youtube už nejaký ten piatok, ale predsa by nás zaujímalo, ako si sa dostala k tomu, že aj ty budeš patriť medzi Youtuberky a zdieľať svoje nápady, či iné témy pre ostatných?

Keď som mala 10 rokov, jedna moja kamarátka mi ukázala videá youtubera Goga. Vtedy sa v mojej hlave zrodila myšlienka, že aj ja by som chcela točiť podobné videá ako on a hneď som aj začala. Zo začiatku som však točila iba videá pre seba, ktoré som nikde nezverejňovala. No neskôr som sa odhodlala natočiť svoje prvé video priamo na Youtube.

Img_6193.jpg
cristie

Čím sa odlišuješ od ostatných Youtuberov, nájdeme u teba niečo, čo nenájdeme u iných?

Snažím sa byť k svojim sledovateľom úprimná a nepretvarovať sa. Točím to, čo chcem natočiť a natočím si to vlastným štýlom. Taktiež sa rada inšpirujem videami zo zahraničia, alebo mi dajú skvelý nápad práve moji sledovatelia.

Čo ťa na tvorbe videí baví najviac?

Baví ma to, že môžem tvoriť viac menej to, čo chcem a stále vymýšľať niečo nové. Všetko si tvorím sama, takže sa s tým môžem vyhrať, či už je to samotné točenie alebo strihanie. Vždy sa snažím vymyslieť niečo nové, alebo priniesť zo zahraničia nový typ videí.

Img_6194.jpg

V tvojich vlogoch nájdeme klasické dievčenské témy, ale aj netradičné, či humorné príhody a story. Odkiaľ na ne berieš inšpiráciu?

Inšpiráciu beriem zo života. Rada ľuďom rozprávam príbehy, čo sa mi stali a vždy sa ich snažím podať humorne. Ako som už spomínala, chcem byť úprimná, takže hovorím to, čo si v danej chvíli myslím, vyjadrujem svoje pocity a mojim sledovateľom sa to páči a za to som veľmi vďačná.

Ktoré druhy videí tvoríš najradšej, a ktoré ťa naopak odrádzajú?

Najradšej tvorím niečo, čo je na slovenskej scéne nové, čo vidím v zahraničí, alebo rôzne videá, kde skúšam a testujem nové veci. Naopak ma nebavia videá, kde by som mala hraťmpočítačové hry, pretože sa tomu vôbec nevenujem.

Máš spomedzi Youtuberov na Slovensku a v zahraničí svojho obľúbenca, prípadne video, ktoré môžeš vidieť aj tisíckrát a nikdy ťa neomrzí?

Že by som sledovala jedno video stále dookola, to povedať nemôžem. Radšej vyhľadávam nové videá, či už je to slovenský, český alebo zahraničný youtuber. No taká klasika sú pre mňa najznámejší slovenskí youtuberi ako napríklad Gogo, Explo, Moma a Lucypug, u ktorých si vždy rada pozriem najnovšie video.

Img_6195.jpg
cristie

Nie si Youtuber nováčik, no zároveň neobývaš jeho priestor príliš dlho, aké sú tvoje ambície do budúcna? Je niečo, čo by si chcela zmeniť, zlepšiť, prípadne obnoviť?

Mojim cieľom je dosiahnuť 50 000 odoberateľov a v budúcnosti 100 000, lenže to sú veľmi veľké čísla a skrýva sa za nimi veľa práce. Chcem stále zlepšovať kvalitu videí a hlavne to, aby videá vychádzali častejšie, keďže teraz začala škola a nemám veľa času.

Čo by si odkázala všetkým, ktorí chcú začať s tvorbou videí, no nemajú na to odvahu?

Je to klišé, ale zároveň aj pravda. Nikdy sa netreba vzdať svojich snov, treba na nich pracovať. Ak nemajú odvahu, nech začnú ako ja, točiť sami pre seba, pre kamarátov a vždy zlepšovať kvalitu, či už obrazu, zvuku, ale aj vyjadrovania. Ak budú spokojní, nech sa odhodlajú, a aj keby to bolo zlé, tak povedzme si pravdu, ktorý youtuber by nepovedal o svojich prvých videách, že boli zlé? Takže pracovať na tom, vymýšľať čo vylepšiť, veriť si a nevzdávať sa!

Máš svoje životné motto, prípadne svoj vzor, ktorý ťa nakopne, keď sa necítiš najlepšie?

Mojim mottom je ostať vždy sama sebou a nanič sa nehrať. Čo sa týka vzorov, je veľa ľudí, ktorí ma niečím inšpirujú, no keď sa naozaj necítim najlepšie, náladu mi spríjemní moja rodina a kamaráti.

Img_6197.jpg
cristie

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom