Ďalšia kniha na scéne slovenského Youtube. Autorom je atraktívny život PPPetra

Zdieľať
Pppeter.jpg

Slovenský youtuber a cestovateľ Peter Popluhár známy ako PPPeter v nej predstaví svoje zážitky z ciest svetom.

Pocestoval svet a zozbierané zážitky poskladal do svojej novej a teraz už očakávanej knihy. PPPeter sa môže pochváliť skutočne zaujímavými cestovateľskými destináciami, ktorých zoznam začína v USA, pokračuje cez Áziu a končí africkými krajiny ako Kamerun či Togo. Počas týchto ciest sa Peťovi prihodilo kopec nepríjemností, ktoré sa rozhodol brať najmä z humorom. Presne to ho inšpirovalo k napísaniu cestovateľskej knihy.

Kde vsade som ne zomrel 75872.jpg

Peťovie dielo nesie názov „Kde všade som (ne)zomrel“ a odkazuje na všetky nevšedné, tragikomické a najmä zábavné príhody tohto youtubera/cestovateľa. Vydanie knihy je naplánované na 16. októbra 2018. Svoje oznámenie Peter spracoval aj do videa, kde môžeme nahliadnuť na proces fotenia obalu jeho knihy. To sa odohrávalo na jedinej slovenskej púšti približne v polovici cesty medzi obcami Lakšarská Nová Ves a Plavecký Mikuláš.

Maxresdefault 1.jpg

A k tomu Peťo pridáva aj menšiu súťaž. Správny tip na počet slov jeho knihy odmení dvoma knižkami a ľubovolnou vecou z jeho merchu. To znamená len jedno. Rýchlo utekajte tipovať do komentárov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom