Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ďalšia kniha na scéne slovenského Youtube. Autorom je atraktívny život PPPetra

Pppeter.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Slovenský youtuber a cestovateľ Peter Popluhár známy ako PPPeter v nej predstaví svoje zážitky z ciest svetom.

Pocestoval svet a zozbierané zážitky poskladal do svojej novej a teraz už očakávanej knihy. PPPeter sa môže pochváliť skutočne zaujímavými cestovateľskými destináciami, ktorých zoznam začína v USA, pokračuje cez Áziu a končí africkými krajiny ako Kamerun či Togo. Počas týchto ciest sa Peťovi prihodilo kopec nepríjemností, ktoré sa rozhodol brať najmä z humorom. Presne to ho inšpirovalo k napísaniu cestovateľskej knihy.

Kde vsade som ne zomrel 75872.jpg
Foto: www.imgur.com

Peťovie dielo nesie názov „Kde všade som (ne)zomrel“ a odkazuje na všetky nevšedné, tragikomické a najmä zábavné príhody tohto youtubera/cestovateľa. Vydanie knihy je naplánované na 16. októbra 2018. Svoje oznámenie Peter spracoval aj do videa, kde môžeme nahliadnuť na proces fotenia obalu jeho knihy. To sa odohrávalo na jedinej slovenskej púšti približne v polovici cesty medzi obcami Lakšarská Nová Ves a Plavecký Mikuláš.

Maxresdefault 1.jpg
Foto: www.imgur.com

A k tomu Peťo pridáva aj menšiu súťaž. Správny tip na počet slov jeho knihy odmení dvoma knižkami a ľubovolnou vecou z jeho merchu. To znamená len jedno. Rýchlo utekajte tipovať do komentárov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 10. októbra 2018Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: