Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Bizardný africký let /PPPítr/

Maxresdefault.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Pre tých z vás, ktorí nepoznajú PPPetra, alebo PPPítra, v krátkosti povieme, že ide o mimoriadne zcestovaného youtubera. Za sebou má viaceré dobrodružstvá v Afrike a práve z týchto ciest vydal jedno zaujímavé video.

Vo videu vám PPPeter priblíži ich cestu zo Senegalu do Toga, ktoré bolo ďalšou destináciou Peťa na ceste po Afrike. Volil štandardný postup zakúpenia leteniek už v niekoľko mesačnom predstihu, aby všetko bolo bez stresov vybavené. Deň pred odletom však zistil jednu poriadne nepríjemnú vec. Jeho let totiž všade figuroval ako zrušený. Bez nejakého dôvodu tak navštívil osobne kancelária africkej leteckej spoločnosti, aby sa spýtal, ako sa teraz bude postupovať.

Zaznam na celu obrazovku 7. 12. 2018 104058.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Našťastie ich let reálne zrušený nebol a tak obaja mohli odcestovať do ďalšej africkej destinácie. Odpoveďou pracovníka na otázku, prečo ich let zmizol z internetových stránok bolo, že to sa proste v Afrike stáva. Predstavte si podobnú odpoveď na Slovensku napríklad pri meškajúcich vlakových spojoch. Ďalšou nezvyčajnou vecou bolo vynechanie prestupnej stanice. Peťov let mal mať medzipristátie v Pobreží Slonoviny, no počas letu prišla informácia, že pristávať sa nebude a letí sa priamo do Toga. Zaujímavé nie? To sa proste v Afrike stáva.

Zaznam na celu obrazovku 7. 12. 2018 104104.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Nakoniec sa to dalo vnímať ako pozitívum, pretože keď nie je žiaden prestup, odpadávajú aj prípadné komplikácie a zdržanie spojené s ním. Posledná bizarná perlička, ktorú Peťo spomenul v tomto videu sa týkala internetovej stránky na vydávanie víz. Stálo tam: „Napriek archaickému a amatérskemu výzoru, toto je oficiálna stránka na vydávanie víz.“ Následne na stránke letiska našiel inú zaujímavú informáciu: „Pasažier bez dokumentov potvrdzujúcich občianstvo Pobrežia Slonoviny (občiansky alebo pas), nezáleží na tom, či je čierny alebo hovorí národným jazykom alebo je bratranec letiskového nosiča je považovaný za cudzinca a potrebuje víza.“

Zaznam na celu obrazovku 7. 12. 2018 104118.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Toľko teda k extra bizarnej ceste zo Senegalu do Toga, ktorá aj vďaka takýmto veciam dokáže byť veľmi zaujímavá a bizarná.

Zaznam na celu obrazovku 7. 12. 2018 104123.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 7. mája 2019Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: