Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Cigánsky horoskop nahliadne až do vášho vnútra. Zistite, akí ste

cigánsky horoskop
cigánsky horoskop www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Nadprirodzené kúzla a čary boli po stáročia spojené s vešteckým umením rómskeho národa. Cigánky čítali budúcnosť v krištáľovej guli alebo pomocou výkladu kariet. Čo vás čaká, vám dokázali povedať aj vďaka čítaniu čiar vo vašej dlani. Až do dnešnej doby si Rómovia zachovali svoj cigánsky horoskop rozdelený na 12 znamení. Čo všetko v ňom o sebe môžete zistiť?

Kalich (21. januára – 19. februára)

Ak ste sa narodili v tomto časovom úseku, podľa cigánskeho horoskopu ste veľmi vnímavý, kreatívny, originálny a trochu váhavý človek. Aj keď sa vám to niekedy nedarí, snažíte sa za každých okolností hľadať šťastie a prenášať ho na ľudí okolo seba. Zvláštnu silu vám dodáva škoricová vôňa a kameň akvamarín.

Kaplnka (20. februára – 20. marca)

Kaplnka je symbolom náboženstva a viery. Toto znamenie o vás hovorí, že ste vážni, pokojní a nedôverčiví. Máte však veľkú schopnosť sa s ostatnými spriateliť, lebo sa vo vás nachádza obrovská duchovná sila. Máte radi pokojné miesta, kde sa cítite najlepšie. Ľudia v znamení Kaplnka dosahujú v práci skvelé výsledky, fungujú aj ako úspešní podnikatelia. Kameňom ich znamenia je ametyst, vôňou potom glycín.

Dýka (21. marca – 20. apríla)

Dýka je symbolom rýchleho a priameho spôsobu, ako čeliť konkrétnej situácii. Ľudia v znamení Dýky sú veľmi prakticky založení. Zároveň sú impulzívne a majú problém zniesť svoju vlastnú konkurenciu. Pokiaľ patríte k tomuto znameniu, máte tiež skvelú intuíciu. Vďaka vašim vlastnostiam sú pre vás vhodné vedúce pozície všetkého druhu. Kameňom vášho znamenia je zelený jaspis, vašou vôňou je podľa cigánskeho horoskopu levanduľa.

Koruna (21. apríla – 20. mája)

Koruna symbolizuje čistotu a eleganciu. Ak k tomuto znameniu patríte aj vy, ste verné, citlivé, romantické, aj keď trochu pyšné duše. Máte radi pohodlie až luxus, ku ktorému sa chcete dostať vlastným úsilím. Nečakáte, že vám niekto druhý dá niečo zadarmo. Mimoriadnu energiu vám dodáva modrý zafír a dokonalou vôňou je pre vás ruža.

Sviečka (21. mája – 20. júna)

Toto znamenie sa vzťahuje k múdrosti, sile myšlienok a k vzdelaniu. Ľudia narodení v znamení Sviečky sú trochu tvrdohlaví, na druhú stranu veľmi inteligentní a komunikatívni. Vďaka tomu majú veľa priateľov aj veľký okruh obdivovateľov. Radi druhým pomáhajú, ich dobrotu však môžu niektorí ľudia zneužiť. Tie správne vibrácie tomuto znameniu dodá kameň magnetit a kvetinový parfém.

Bicykel od vozidla (21. júna – 21. júla)

Bicykel od vozidla symbolizuje podľa cigánskeho horoskopu príchod a odchod života. Ak ste sa narodili v tomto časovom úseku, ste citliví, emocionálne založení a zároveň trochu neistí. Pokiaľ niekoho milujete, je to pre vás veľmi intenzívna záležitosť, kvôli čomu sa často správate až príliš ochraniteľsky. Máte prirodzenú schopnosť viesť projekty, ktoré radi doťahujete do konca. Ideálnu vôňu pre vás predstavuje ruža, energiu vášmu znameniu dodá kameň smaragd.

Pokračujte na ďalšej strane

reklama:
reklama:

Otvoriť prezentáciu, kliknite sem:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 22. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: