Cigánsky horoskop nahliadne až do vášho vnútra. Zistite, akí ste

Zdieľať
cigánsky horoskop
cigánsky horoskop www.gettyimages.com

Nadprirodzené kúzla a čary boli po stáročia spojené s vešteckým umením rómskeho národa. Cigánky čítali budúcnosť v krištáľovej guli alebo pomocou výkladu kariet. Čo vás čaká, vám dokázali povedať aj vďaka čítaniu čiar vo vašej dlani. Až do dnešnej doby si Rómovia zachovali svoj cigánsky horoskop rozdelený na 12 znamení. Čo všetko v ňom o sebe môžete zistiť?

Kalich (21. januára – 19. februára)

Ak ste sa narodili v tomto časovom úseku, podľa cigánskeho horoskopu ste veľmi vnímavý, kreatívny, originálny a trochu váhavý človek. Aj keď sa vám to niekedy nedarí, snažíte sa za každých okolností hľadať šťastie a prenášať ho na ľudí okolo seba. Zvláštnu silu vám dodáva škoricová vôňa a kameň akvamarín.

Kaplnka (20. februára – 20. marca)

Kaplnka je symbolom náboženstva a viery. Toto znamenie o vás hovorí, že ste vážni, pokojní a nedôverčiví. Máte však veľkú schopnosť sa s ostatnými spriateliť, lebo sa vo vás nachádza obrovská duchovná sila. Máte radi pokojné miesta, kde sa cítite najlepšie. Ľudia v znamení Kaplnka dosahujú v práci skvelé výsledky, fungujú aj ako úspešní podnikatelia. Kameňom ich znamenia je ametyst, vôňou potom glycín.

Dýka (21. marca – 20. apríla)

Dýka je symbolom rýchleho a priameho spôsobu, ako čeliť konkrétnej situácii. Ľudia v znamení Dýky sú veľmi prakticky založení. Zároveň sú impulzívne a majú problém zniesť svoju vlastnú konkurenciu. Pokiaľ patríte k tomuto znameniu, máte tiež skvelú intuíciu. Vďaka vašim vlastnostiam sú pre vás vhodné vedúce pozície všetkého druhu. Kameňom vášho znamenia je zelený jaspis, vašou vôňou je podľa cigánskeho horoskopu levanduľa.

Koruna (21. apríla – 20. mája)

Koruna symbolizuje čistotu a eleganciu. Ak k tomuto znameniu patríte aj vy, ste verné, citlivé, romantické, aj keď trochu pyšné duše. Máte radi pohodlie až luxus, ku ktorému sa chcete dostať vlastným úsilím. Nečakáte, že vám niekto druhý dá niečo zadarmo. Mimoriadnu energiu vám dodáva modrý zafír a dokonalou vôňou je pre vás ruža.

Sviečka (21. mája – 20. júna)

Toto znamenie sa vzťahuje k múdrosti, sile myšlienok a k vzdelaniu. Ľudia narodení v znamení Sviečky sú trochu tvrdohlaví, na druhú stranu veľmi inteligentní a komunikatívni. Vďaka tomu majú veľa priateľov aj veľký okruh obdivovateľov. Radi druhým pomáhajú, ich dobrotu však môžu niektorí ľudia zneužiť. Tie správne vibrácie tomuto znameniu dodá kameň magnetit a kvetinový parfém.

Bicykel od vozidla (21. júna – 21. júla)

Bicykel od vozidla symbolizuje podľa cigánskeho horoskopu príchod a odchod života. Ak ste sa narodili v tomto časovom úseku, ste citliví, emocionálne založení a zároveň trochu neistí. Pokiaľ niekoho milujete, je to pre vás veľmi intenzívna záležitosť, kvôli čomu sa často správate až príliš ochraniteľsky. Máte prirodzenú schopnosť viesť projekty, ktoré radi doťahujete do konca. Ideálnu vôňu pre vás predstavuje ruža, energiu vášmu znameniu dodá kameň smaragd.

Pokračujte na ďalšej strane

Hviezda (22. júla – 22. augusta)

Hviezda zaisťuje rovnováhu medzi nebom a zemou. Ľudia v tomto znamení sú veční optimisti, ktorí svojim vystupovaním i vzhľadom dokážu očariť všetkých okolo seba. Je pre nich veľmi dôležité šťastie, ktoré ich sprevádza celým ich životom. Ich Achillovou pätou sú však kĺby. Silu tomuto znameniu odovzdáva vôňa santalového dreva, vhodným talizmanom je kameň rubín.

Zvon (23. augusta – 22. septembra)

Zvon je symbolom presnosti a disciplíny. Ak ste sa narodili v tomto znamení, podľa cigánskeho horoskopu ste veľmi ambiciózni ľudia, ktorí milujú poriadok a dokonalosť. Napriek tomu, že dokážete ostatným pomôcť, aj tak ich často kritizujete kvôli obyčajným maličkostiam. Vašou vôňou je gardénia, kameňom potom achát.

Minca (23. septembra – 22. októbra)

Minca je spravodlivá a miluje rovnovážny stav. Ľudia v tomto znamení vynikajú múdrosťou. Sú skvelými sudcami, pretože dokážu vyriešiť akýkoľvek konflikt. Ako optimisti a vynikajúci vyjednávači, sú vhodní na podnikanie. Vôňou ich znamenia je Alfazema, kameňom potom diamant.

Nôž (23. októbra – 21. novembra)

Toto znamenie symbolizuje zmenu, učenie a prerod v niečo nové. Ak patríte k znameniu Noža, máte skvelé analytické myslenie a silnú osobnosť. Ste pre druhých autoritou. Vďaka tomu, akí ste, vás ostatní nielen rešpektujú, ale aj milujú. Energiu vám dodáva mošusová vôňa a kameň topás.

Sekera (22. novembra – 21. decembra)

Sekera je symbolom slobody. Ľudia narodení v tomto znamení vynikajú svojou dobrodružnou povahou a túžbou po niečom novom. Na druhú stranu sú trochu bezohľadní. Vďaka tomu, že sú duševne vyrovnaní, sa s veľkou ľahkosťou prispôsobia každej situácii. Vôňou ich znamenia je jazmín, energiu im dodáva kameň tyrkys.

Podkova (22. decembra až 20. januára)

Podkova podľa cigánskeho horoskopu odkazuje na prácu a úsilie. Patríte k tomuto znameniu aj vy? Potom sa snažíte byť dokonalí úplne vo všetkom, čo robíte. Práve aj z tohto dôvodu dosahujete úspech, na čom si veľmi zakladáte. Vždy ochotne pomôžete všetkým, čo to potrebujú. Niekedy ale máte nutkanie míňať viac peňazí, než je treba. Pre vaše znamenie je ideálna citrónová vôňa, vašim talizmanom je kameň onyx.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom