Cigánsky horoskop nahliadne až do vášho vnútra. Zistite, akí ste

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Cigánsky horoskop nahliadne až do vášho vnútra. Zistite, akí ste

Hviezda (22. júla – 22. augusta)

Hviezda zaisťuje rovnováhu medzi nebom a zemou. Ľudia v tomto znamení sú veční optimisti, ktorí svojim vystupovaním i vzhľadom dokážu očariť všetkých okolo seba. Je pre nich veľmi dôležité šťastie, ktoré ich sprevádza celým ich životom. Ich Achillovou pätou sú však kĺby. Silu tomuto znameniu odovzdáva vôňa santalového dreva, vhodným talizmanom je kameň rubín.

Zvon (23. augusta – 22. septembra)

Zvon je symbolom presnosti a disciplíny. Ak ste sa narodili v tomto znamení, podľa cigánskeho horoskopu ste veľmi ambiciózni ľudia, ktorí milujú poriadok a dokonalosť. Napriek tomu, že dokážete ostatným pomôcť, aj tak ich často kritizujete kvôli obyčajným maličkostiam. Vašou vôňou je gardénia, kameňom potom achát.

Minca (23. septembra – 22. októbra)

Minca je spravodlivá a miluje rovnovážny stav. Ľudia v tomto znamení vynikajú múdrosťou. Sú skvelými sudcami, pretože dokážu vyriešiť akýkoľvek konflikt. Ako optimisti a vynikajúci vyjednávači, sú vhodní na podnikanie. Vôňou ich znamenia je Alfazema, kameňom potom diamant.

Nôž (23. októbra – 21. novembra)

Toto znamenie symbolizuje zmenu, učenie a prerod v niečo nové. Ak patríte k znameniu Noža, máte skvelé analytické myslenie a silnú osobnosť. Ste pre druhých autoritou. Vďaka tomu, akí ste, vás ostatní nielen rešpektujú, ale aj milujú. Energiu vám dodáva mošusová vôňa a kameň topás.

Sekera (22. novembra – 21. decembra)

Sekera je symbolom slobody. Ľudia narodení v tomto znamení vynikajú svojou dobrodružnou povahou a túžbou po niečom novom. Na druhú stranu sú trochu bezohľadní. Vďaka tomu, že sú duševne vyrovnaní, sa s veľkou ľahkosťou prispôsobia každej situácii. Vôňou ich znamenia je jazmín, energiu im dodáva kameň tyrkys.

Podkova (22. decembra až 20. januára)

Podkova podľa cigánskeho horoskopu odkazuje na prácu a úsilie. Patríte k tomuto znameniu aj vy? Potom sa snažíte byť dokonalí úplne vo všetkom, čo robíte. Práve aj z tohto dôvodu dosahujete úspech, na čom si veľmi zakladáte. Vždy ochotne pomôžete všetkým, čo to potrebujú. Niekedy ale máte nutkanie míňať viac peňazí, než je treba. Pre vaše znamenie je ideálna citrónová vôňa, vašim talizmanom je kameň onyx.

reklama:
reklama:
Na úvod
1 / 2
Nasledujúce
reklama:
reklama:
reklama: