Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To, čo našiel zamestnanec na skládke, ženu dohnalo až k slzám!

Bez nazvuss.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Hľadať „ihlu v kope sena“ sa takmer nikdy neoplatí. No v tomto prípade to vyvolalo obrovskú radosť a šťastie. 

Keď sa Carla jedného dňa pustila do upratovania kuchyne, dala si dole prstene. Potom vzala odpadky a vyhodila ich von. Neskôr prišla na to, že snubný prsteň zmizol. V čase, keď si Carla uvedomila, že jej 400.000 dolárový snubný prsteň padol zrejme do koša, bolo už príliš neskoro. Odpadky už boli vysypané smetiarmi. Nákladiak bol na ceste do skládky. Carla a jej manžel Bernie išli na skládku a hovorili s vedúcim prevádzky, ktorý sa volal Joe.

Všetci traja sa obliekli do ochranných pracovných pomôcok a začali prehrabávať osem ton odpadu. Za menej ako pol hodiny práve Joe našiel lesklý prsteň v jednom z vriec odpadkov. Pár bol ohromený jeho poctivosťou, že jej hneď taký drahý prsteň vrátil. Nikto ho nevedel nájsť. Mohol si ho dať ľahko do vrecka, namiesto toho ho odovzdal s hrdosťou. Carla bola v slzách, pretože chcela jedného dňa odovzdať prsteň svojej dcére. I keď sa to nedeje často, hľadanie ihly v kope sena sa tentoraz vyplatilo.

Kiežby bolo takých poctivcov viac!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 20. marca 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: